«Лікар не Бог, але він дуже близько до нього»: у Тернополі нагородили медиків
- До святкування Для медичного працівника у драматичному театрі відбулись урочисті заходи за участю працівників сфери медицини та місцевої влади.
- Святкування припадає на третю неділю червня, але заходи з нагородженням лікарів відбулися раніше, 13 червня.
В свій останній робочий день на посаді голови ОДА привітав всіх працівників медицини Степан Барна. Він подякував лікарям за віддану працю та висловив сподівання, що медична реформа в Україні продовжиться.

Лікарів з Тернополя та району нагородили грамотами, медалями «За вірність клятві лікаря України» та цінними подарунками.
- Те, що було зроблено за останні чотири роки у сфері медицини має велике значення для нашої області, – розповідає керівник медичної галузі в Тернопільській області Володимир Богайчук. – Ми зробили все, щоб покращити якість медицини. Звичайно, маємо ще багато проблем, але завдяки сприянню місцевої влади ми змогли багато чого досягти. Я сподіваюсь, що реформи не зупиняться, і Україна стане частиною потужної медичної європейської спільноти.
На урочисті події завітала поетеса, почесний працівник культури України Леся Любарська - дружина покійного хірурга, доцента кафедри хірургії Тернопільського національного медичного університету, поета та пісняра Івана Чонки.
- Мій чоловік Іван Чонка був видатним хірургом, – розповідає пані Леся. – Я вважаю, що сьогодні найбільше професійне свято в Україні. Як казав мій чоловік: "Лікар не Бог, але він дуже близько до Бога". Ми дуже покладаємося на медиків, на їх професійність, самовіддачу та жертовність. У цей день я молюся за свого чоловіка і за всіх лікарів.
Медиків привітали і маленькі вихованці Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини. Для закладу вдалось зібрати 20 тисяч гривень на облаштування кабінету лікувальної фізкультури.


Дітки заспівали і для тих лікарів, які знаходяться у зоні бойових дій, чим розчулили усіх гостей заходу.
Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google