На Тернопільщині 923 випадки Covid-19: дані по Тернополю та районах

На Тернопільщині 923 випадки Covid-19: дані по Тернополю та районах

Станом на 9.00 5 травня на Тернопільщині за добу +27 хворих на COVID-19. Загалом в області 923 випадки.

Станом на 5 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 923 випадках діагноз лабораторно підтверджений (862 випадки - дорослі, 61 випадок - діти), з них 15 летальних. Видужало 172 особи


270– жителі Кременецького району
183– жителі Монастириського району
108 – жителі Шумського району
81– жителі міста Тернополя
62 – жителі Бучацького району
53 – жителі Чортківського району
43 – жителі Заліщицького району
25 – жителі Козівського району
19– жителі Лановецького району
14– жителі Збаразького району
13– жителі Борщівського району
13 – жителі Гусятинського району
13 – жителі Тернопільського району
11 – жителі Теребовлянського району
5 – жителі Підгаєцького району
4– жителі Підволочиського району
3 – жителі Бережанського району
3 – жителі Зборівського району.

За попередню добу проведено 281 дослідження, підтверджено 27 випадків зараження вірусом COVID-19.

Географія поширення нових випадків:

м. Тернопіль (7 осіб).

Теребовлянський район (1 особа):
• с. Плебанівка – 1

Чортківський район (3 особи):
• м. Чортків – 3

Кременецький район (14 осіб):
• м. Кременець – 1
• м. Почаїв – 1
• с. Башуки – 1
• с. Кімната – 1
• с. Града – 1
• с. Лосятин – 1
• с. Новий Кокорів – 5
• с. Савчиці – 2
• с. Старий Почаїв – 1

Тернопільський район (1 особа):
• с. Шляхтинці – 1

Шумський район (1 особа):
• с. Васильківці – 1

На Тернопільщині 923 випадки Covid-19: дані по Тернополю та районах, фото №1 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Valentina Kupets
    Так не йдіть до стоматолога! Ніхто ж не змушує...Кожен сам дбає про своє здоров'я!...
  • Я
    Я прошу всіх зрозуміти що дотримання правил карантину це спосіб зберегти життя
  • Олександра Вода
    В тернополі +7 нових а вони стоматології відкривають з 11 Травня щоб через ці слюні пів міста заразити
    Кристина Станько reply Олександра Вода
    Олександра Вода стоматологи відмовляються працювати до кінця карантину
    Natasha Khomyak reply Олександра Вода
    Олександра Вода а як в людини флюс, то хай тихо вмре вдома?
    Оксана Федорченко reply Олександра Вода
    Олександра Вода можна не ходити до стоматолога,  це ж не примус
    валентина reply Оксана Федорченко
    Якраз ті "розумні", що підуть будуть інфікувати тих, що не ходили в аптеках,   продуктових   магазинах і т.ін. Бачу, цей карантин ніколи не закінчиться, поки будуть такі люди..
    Serhii Puzyr reply Олександра Вода
    стоматологи це основні перенощики будуть .

keyboard_arrow_up