На Тернопільщині несподівано померло немовля

На Тернопільщині несподівано померло немовля

Про смерть тримісячної дівчинки на лінію "102" повідомили лікарі швидкої допомоги в Козівському районі. Нещастя трапилося 3 квітня. 

Батьки розповіли, що з донькою все було гаразд. Вони вклали її спати, а коли вранці підійшли до немовля, то воно було уже мертве, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Фахівець, який оглядав тіло дитини повідомив, що слідів насильницької смерті не виявив. Даний факт правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно статті 115 ККУ - нещасний випадок.

Причину смерті дівчинки встановив судово-медичний експерт. Дитина померла в результаті механічної асфіксії. Ймовірно, дитина вдавилася рвотними масами.

Правоохоронці звертаються до батьків бути обережними.

А як правильно вкладати спати немовлят, аби запобігти удушенню, батькам має порадити педіатр.

Зазначимо, що відомий педіатр Євген Комаровський в своєму Instagram писав, у якому положенні має спати немовля.

Він зазначав, що дитина до року повинна спати лише на спині. Такий сон зменшує ймовірність синдрому раптової смерті немовляти. Наразі медики не можуть однозначно відповісти, чому це відбувається. Одна з першопричин – раптова зупинка дихання.

Які фактори збільшують ризик розвитку синдрому:

  1. стать, частіше хлопчики;
  2. вік – у 2-4 місяці;
  3. період року – зима;
  4. двійнята;
  5. недоношеність.

Які фактори можна врахувати, щоб вберегтися від синдрому:

• вік матері молодше 18 років;
• інтервал між вагітностями – менш як рік;
• нікотин, алкоголь, наркотики (і під час вагітності, і після неї).
• сон дитини в одному ліжку з дорослими;
• м'який матрац, сторонні предмети в ліжку (подушки і т. П.);
• перегрів.


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (132)
  • GioiaGioia Felicità
    Я не розумію дитина в ночі не просиналася , щоб поїсти . Я після пологів  майже не спала , весь час дивилася чи дихає . Якщо  спала і не рухалася я її сама будила чи жива. Можемо говорити багато , але на все воля Божа . Це маленьке ангеля пішло до Бога .
  • Наталія Андрушкова
    Цікаво,чи дитя було вакциноване.
  • Kateryna Pastukh
    Дивно, світові рекомендації, що спільний сон значно знижує ризики раптової смерті немовлят, а в нас чомусь навпаки😓
  • Люда Савицька
    ++++++++++
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 Із виїзних матчів розпочне сезон Першої ліги тернопільська «Нива» 18:00 У заповіднику «Медобори» фотопастка зафіксувала червонокнижну видру 17:00 Любителів велоспорту запрошують взяти участь у перегонах «Круті віражі» Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:00 Понад 3,6 млн грн: у Чортківській громаді підрахували економію від роботи сонячних електростанцій 15:00 Вісім пожеж за добу: на Тернопільщині найчастіше горіла суха трава 14:00 Блаженніший Святослав Шевчук перебуває з візитом на Чортківщині 13:00 Хода та акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти пройшли у Тернополі photo_camera 12:00 У Зарваниці відкрили та освятили нову пластову домівку 11:01 Різницю у показниках лічильників води компенсовуватимуть із міського бюджету 10:00 Печемо чіабату 09:00 Підтвердили загибель 21-річного Героя з Почаївської громади Максима Іщука 21:00 Уродженець Гусятина Віталій Глют достроково вивів юнацьку збірну з футболу у фінал Євро-2026
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up