На Тернопільщині п’ятий тиждень поспіль знижується рівень захворюваності на ковід

На Тернопільщині п’ятий тиждень поспіль знижується рівень захворюваності на ковід

14 травня у Тернополі відбулося чергове онлайн-засідання міського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом.

Лікар-епідеміолог Володимир Паничев проаналізував рівень захворюваності на COVID-19 в області, зазначивши, що завдяки вжитим протиепідемічним заходам впродовж останніх п’яти тижнів на Тернопільщині зберігається стійка тенденція до зниження кількості хворих на коронавірусну інфекцію, повідомляє пресслужба міської ради.

«Рівень середньодобової захворюваності в області виглядає таким чином: цього тижня середній показник виявлених нових випадків COVID-19 за добу становить 146 випадків, попереднього тижня – 211, а три тижні тому – 271 випадок, - інформує Володимир Паничев. - Якщо така позитивна тенденція збережеться, то, за прогнозами, уже наступного тижня середньодобова кількість хворих може бути нижче 100. Показники інцидентності у Тернополі за останні 14 днів зменшилися із 400 випадків на 100 тис населення до 273. Наразі у міських закладах охорони здоров’я завантаженість ліжок пацієнтами з COVID-19 не перевищує 23% і продовжує знижуватися».

Про покращення ситуації із захворюваністю на COVID-19 на Тернопільщині свідчать також наступні показники:

  • тижневий показник епідеміологічного порогу на грип та ГРВІ на 28% нижчий від порогового значення;
  • коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування COVID-19 за добу становить 12% (не повинен перевищувати 20%);
  • кількість тестувань на COVID-19 на 100 тис. населення - понад 775.

Рівень захворюваності на COVID-19 серед дитячого населення складає 2,6%. Така ж позитивна тенденція спостерігається  і серед працівників закладів освіти у Тернополі. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Коля Сагайдак
    Нема нема,а потім як бахне.
  • Ліда Плющ
    Сезонні фактори впливу на імунітет. Нічого більше
  • Василь Липак
    Пройшли св'ята всі продезинфіковані 😉
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 «Дзвони Лемківщини» об’єднали Україну та світ: на Тернопільщині відбувся ювілейний фестиваль photo_camera 18:00 Сучасні верстати, нові навички та співпраця з бізнесом: як два коледжі Тернопільщини використають понад 15 млн грн субвенції 17:00 Підозріла операція: псевдобанкіри виманили у жінки зі Збаража майже 69 тисяч гривень 16:07 «Борщу багато не буває»: у Тернополі учасники «МастерШеф» готували для містян play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 15:10 Маленького їжачка винесли з вогню рятувальники: напоїли водою та врятували життя 14:34 У Тернополі на «Алеї Зірок» відкрили нові відзнаки на честь двох військових бригад play_circle_filled photo_camera 14:03 Кров, що рятує життя: тернопільські нацгвардійці стали донорами крові 13:00 Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернополя: рідні Героїв отримали почесні відзнаки photo_camera 12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up