На Тернопільщині скоротили кількість лікарень, які приймають хворих на COVID-19

На Тернопільщині скоротили кількість лікарень, які приймають хворих на COVID-19

Частина лікарень Тернопільщини, де раніше надавали допомогу хворим з ковідом, з 1 червня відновила надання планової медичної допомоги.

У Тернопільській області із ліжкового фонду під COVID-19 (50% від загальної кількості, це 2383) залишили 790. 719 з них - забезпечено киснем. Зокрема, 457 – централізовано, 262 – концентраторами. Загалом, із ковідними відділеннями залишилося сім лікарень, повідомляє пресслужба ТОДА

За словами директорки Департамент охорони здоров'я ТОДА Ольги Ярмоленко, кількість хворих на COVID-19 в області суттєво знизилась.

Зазначають, що Тернопільська область є серед регіонів, де коефіцієнт виявлення нових випадків коронавірусу, а також рівень захворюваності на 100 тисяч населення у ній відповідають «зеленому» рівню епідбезпеки.

Читайте також 27 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області. Ситуація в усіх районах і Україні

У Тернопільській області залишили сім лікарень, куди госпіталізовують хворих з коронавірусною хворобою COVID -19.

Йдеться про:

— КНП «Заліщицька центральна міська лікарня»,

— КНП «Чортківська центральна міська лікарня»,

— КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької райради,

— КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»,

— Тернопільська комунальна міська лікарня №2,

— КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»,

— «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» Тернопільської обласної ради.

Відповідно змінено і маршрути госпіталізації ковідних пацієнтів.

У Департаменті зазначають, що заклади, де все ж і надалі надаватимуть допомогу хворим на COVID-19, обирали за кількома показниками. Одними з них є: кількість населення, яке зможе обслужити ця лікарня та навчений персонал, зокрема кількість бригад, кількість анестезіологів, кількість апаратів ШВЛ. Важливим фактором є спроможність надання якісної медичної допомоги саме хворим на COVID-19.

Загалом, МОЗ скоротив кількість лікарень, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, у всіх регіонах.

Третя хвиля коронавірусної хвороби уповільнилась, епідеміологічна ситуація стабілізувалася на рівні серпня минулого року.

Відтак, з 1 червня частина лікарень відновила надання планової медичної допомоги.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Виплата 5000 гривень на першокласника: як оформити допомогу 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:04 10-12 серпня в Тернопільській області прогнозують суху та теплу погоду 18:00 МОЗ оновило перелік безпечних і заборонених для купання пляжів в Україні Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 17:05 Земельний податок на Тернопільщині: хто має платити, які є пільги та як розрахувати суму 16:00 16-річна тенісистка з Тернополя Тереза Цибульська виграла другий одиночний титул поспіль 15:10 Кардинал Микола Бичок очолив молебень у Тернополі та освятив авто для ЗСУ photo_camera 14:04 Знову розрили біля «Універсаму»: що роблять цього разу? 13:00 На Тернопільщині за добу ліквідували сім пожеж 12:03 Електромонтер впав із шестиметрової висоти й ледь вижив: як суд покарав його майстра 11:00 Як приготувати пишні кабачкові оладки на кефірі 10:10 РФ вдарила по багатоповерхівках у Харкові: триває рятувальна операція play_circle_filled photo_camera 09:29 росія завдала масованого удару по Одесі, є постраждалі photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Іскоростенського та Володимира Дичка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up