Названо єдину умову запровадження локдауну, - МОЗ

Названо єдину умову запровадження локдауну, - МОЗ

Введення локдауну напряму залежить від епідемічної ситуації та завантаження медичної системи: Степанов.

Основною передумовою для введення нових, більш жорстких, карантинних обмежень в Україні буде епідемічна ситуація в країні та показник завантаження медичної системи. Про це заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час щоденного онлайн-брифінгу.

“Пропозиції Міністерства охорони здоров’я щодо введення жорстких карантинних обмежень грунтуватимуться на епідситуації та показниках навантаження на українську медичну систему. Це про впевненість держави у тому, що усім громадянам з COVID-19, у будь-якому куточку країни, нададуть належну медичну допомогу: госпіталізують у лікарню, де є відповідні умови та фахівці, які зможуть  зробити все, аби людина одужала”, — наголосив очільник МОЗ.

Міністр повідомив, що наразі в Україні порівняно напружена, але контрольована ситуація. З 55 886 ліжок, відведених під лікування хворих на COVID-19, зайнято 49,9% або 27 887 ліжко-місць. 

“Майже 50% зайнятих ліжок — це достатньо багато. Але ситуація контрольована, медична система справляється, за що велика подяка лікарям та всім медичним працівникам, які кожного дня борються за життя громадян”, — зазначив Максим Степанов. 

За словами керівника МОЗ, міністерство розглядає різні варіанти розвитку подій, однак розраховує, що ті обмеження, які вже діють в країні, покажуть свої результати за умови їх дотримання. Зокрема, очікується, що наступного тижня можна буде оцінити ефект від введення з 14 листопада карантину “вихідного дня”. 

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів в ефірі одного з каналів, що єдиною умовою запровадження жорсткого карантину, є колапс медичної системи. Станом на сьогодні підстав вводити локдаун немає, повідомляє у Telegram "Коронавірус в регіонах".

"Загроза колапсу медичної системи може бути, якщо буде понад 75% заповнених ліжок. І такі речі ми можемо побачити, якщо кількість хворих буде наближатися до цифри 25-30 тис. хворих на добу. В такому випадку це буде загроза колапсу медичної системи", - сказав він.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про необхідність запровадження радикального локдауну терміном на три-чотири тижні.

Довідка

Кабінет Міністрів України запровадив з 14 до 30 листопада 2020 року карантин “вихідного дня”, а також підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки. Його ефективність оцінять наступного тижня.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • Sveta Kuchmijak
    Вважаю що ні
  • Алюсік Алюсік
    Так
  • Марія Явна
    Ні
  • Люба Смик
    Ні!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Студентам обіцяють підвищення стипендій з 1 вересня 21:00 Як здати НМТ на 200? Випускниці школи №19 поділилися секретами підготовки 20:03 62-річний чоловік побив 6-річного хлопчика: батьки вимагають покарання для нападника 19:00 Безбар’єрні маршрути за понад 16 мільйонів: які вулиці ремонтують у Тернополі Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Швеція та Ісландія передали Тернопільщині 16 тонн енергетичного обладнання 17:51 «Робота — не поважна причина не з’явитись». Що було на судовому засіданні у справі нардепки Марченко 17:25 Купівля рибальських товарів в інтернеті обернулась втратою грошей для 25-річного покупця 16:45 Тернопільщину накриє спека: синоптики обіцяють на вихідні до +32° 16:10 Якість відремонтованих доріг перевірять на Тернопільщині 15:30 В Україну повернули тіла 522 загиблих photo_camera 14:50 Світла, щира, сповнена мрій... В аварії загинула 16-річна випускниця Дунаївської школи Софія Мельничук play_circle_filled 14:20 Тернополянка хотіла вивезти сина за кордон за підробленими документами і отримала підозру — поліція 13:50 Діти з Тернопільщини, які постраждали від війни, поїхали до літнього табору в Литві 13:10 Тернополяни можуть до формування програми Дня молоді та Дня міста 12:37 На Кременеченні загинув водій трактора: техніка перекинулась 12:03 На Чортківщині тривають пошуки чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 11:28 У Почаєві п'яний водій авто збив двох неповнолітніх на електроскутері: загинула 16-річна дівчина 10:50 Москва горить: українські військові застосовують «далекобійні санкції» для рф play_circle_filled photo_camera 10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав покликати кума. Спецоперація на «Східному»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up