Сезон грипу і вірусних застуд: чим небезпечно і як не захворіти

Сезон грипу і вірусних застуд: чим небезпечно і як не захворіти

Протягом 50-го тижня на ГРВІ захворіли 171 554 людини, із них 70% — діти віком до 17 років.

Із 1 жовтня від грипу вакцинувалися 217 299 людей. Загалом за увесь минулорічний епідсезон вакцинувалися лише 161,5 тис. людей, повідомляє Центр громадського здоров'я.

Протягом 50-го тижня на ГРВІ захворіли 171 554 людини, із них 70% — діти віком до 17 років.

З початку епідсезону госпіталізовано 44 440 осіб, із них 80% — діти. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком до 4-х років.

Відео дня

Минулого епідсезону на грип та ГРВІ перехворіли 5,4 мільйони українців, зареєстровано 64 лабораторно підтверджені випадки смерті внаслідок грипу, з них 12 дітей.

Пам'ятайте, що грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті.

Найчастішим ускладненням хвороби є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до летальних наслідків.

Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу.

За перших ознак захворювання (раптовий початок хвороби, головний біль, ломота у м’язах та суглобах, біль у горлі, підвищення температури тіла до 38 °С і більше, кашель, в окремих випадках — блювота і пронос) обов`язково звертайтеся до сімейного лікаря.

Самолікування може бути небезпечним для здоров’я.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач29

    Я вважаю, що універсального засобу від ГРВІ та грипу не існує. Чоловіка й народних коштів вистачає, а я без Інфлюциду швидко на виправлення не піду. Тож кожному своє. Лікуйтеся і більше не хворійте.
  • Марина Лашина

    Мені, щоб у зимовий сезон на грип не захворіти, достатньо в середині листопада десятиденний курс Інфлюциду пропити. Фрукти звичайно теж не ігнорую, та й гігієну дотримуюсь, але Iнфлюцид основа-основ. Загалом, хто часто хворіє на ГРВІ та грип беріть на озброєння.
  • Оксана Краско

    А я взагалі уникаю народних методів лікування і для всіх родин купую Інфлюцид. Ми проходимо профілактичний курс на початку сезону та жодних проблем. Особливо рада, що моїй дитині теж можна приймати Інфлюцид, оскільки вона повністю безпечна для дітей.

keyboard_arrow_up