Шмигаль розповів про перші результати від запровадження карантину вихідного дня

Шмигаль розповів про перші результати від запровадження карантину вихідного дня

"Карантин вихідного дня дає свої перші результати", зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

"За даними РНБО, активність громадян у великих містах з населенням понад 100 тисяч у суботу знизилася на 18,5%, а в неділю — на 27%. Тобто, люди залишилися вдома. Так само ми бачимо, що на ці вихідні мобільність користувачів була чи не найнижчою з весни, коли діяв жорсткий карантин. Ми закликаємо українців та бізнес дотримуватися всіх правил. Очікуємо, що темпи зростання захворюваності зменшаться приблизно за 2 тижні", йдеться у повідомленні.

Також він зазначив, що повний локдаун не буде запроваджено, поки у нас є альтернатива.

"Якщо ми з вами не продемонструємо необхідного зменшення кількості соціальних контактів під час карантину «вихідного дня», то за даними аналітиків РНБО позначку в 20 тисяч захворілих щодня ми можемо перетнути вже за 3 тижні.

Уряд використовує прогнози Національної академії наук, РНБО, незалежних експертних центрів. Якщо не вживати заходів, то вже за місяць у нас можуть закінчитися ліжкомісця. Це при тому, що в останні місяці ми збільшили їх кількість удвічі. І тоді шлях буде тільки один — жорсткий карантин аж до повного локдауну. При чому локдаун треба буде вводити щонайменше на три тижні", зазначив Шмигаль.

Відео дня

Перм'єр-міністр нагадав для чого запровадили карантин вихідного дня.

"Основне завдання карантину вихідного дня — це зробити так, щоб ми вийшли на плато за кількістю захворілих. Тобто зафіксувати її на цифрах не більше 11-12 тисяч випадків на день. За найближчі 2 тижні ми повинні побачити його перші результати за умови дотримання абсолютно всіх правил".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Родимки на тілі: як розпізнати, коли є небезпека та чому в декого їх дуже багато 21:00 Стрілянина у Тернополі: затримали 40-річного чоловіка 20:00 «20 хвилин» звернулися до поліції через використання коворкінг-центру сином посадовця міської ради 19:00 Новий спорткомплекс у Тернополі: чи не стане він черговим довгобудом? Від читача 17:37 Безкоштовне вивчення німецької з нуля 18:10 На Винниченка ремонтуватимуть дорогу. Тернополян чекають ускладнення руху 17:50 Тернопіль для ЗСУ: 35-й окремий стрілецький батальйон отримав техніку від міста (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:35 Аварія на Дружбі: є травмовані 17:27 Перестало битись серце актриси з Тернополя Емілії Несторович 16:55 Працівника ТЦК, який влаштував п'яні перегони, уже раніше судили за їзду під наркотиками 16:25 Герой мультфільму «оживе» у парку Чорткова завдяки майстерності військового 15:55 «Тривожні кнопки» мають встановити у кожній школі, а стороннім заборонять вхід без дозволу 15:20 «На щиті»: ще 1000 тіл українських захисників повернули додому 14:50 У Кременці заступницю директора ліцею оштрафували за корупційне правопорушення 14:20 Долар подорожчав, а курс євро подешевшав 13:45 В Україні з'явиться військовий омбудсмен: чим займатиметься та хто може подавати скарги 13:10 «Ліси України» мають сплатити компенсацію за зрубані дуби на Монастирищині 12:31 Суд на Тернопільщині відправив солдата на п’ять років до в’язниці 12:00 200 доларів з шухляди роботодавця забрала тернополянка: зізналась і розповіла, що робила так і раніше 11:20 Бездиханне тіло знайшли на місці пожежі в Нараївській громаді
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up