Ситуація з Covid-19 у місті погіршується. Порушникам карантину відключатимуть світло, воду та опалення

Ситуація з Covid-19 у місті погіршується. Порушникам карантину відключатимуть  світло, воду та опалення
  • У четвер, 11 березня відбулось засідання міського оперативного штабу.
     
  • Лікар – епідеміолог Володимир Паничев проаналізував епідеміологічну ситуації щодо стану захворюваності на COVID-19 на Тернопільщині.

«Станом на 11 березня ситуація із захворюваністю на COVID-19 класифікується як неблагополучна. Ми продовжуємо перебувати у стані епідемії. Область віднесено у  «помаранчеву» зону карантину. Спостерігаємо стійку тенденцію до ускладнення, що проявляється в наступному: ріст захворюваності, зростання показників інцидентності, перевищення порогових значень для грипу, ГРВІ та COVID-19,  зростання числа людей, що продовжують хворіти, зростання числа госпіталізацій, ріст числа пацієнтів, що потребують кисневої підтримки, ріст числа осіб, що помирають, і кількість одночасно діючих спалахів хвороби», - зазначив Володимир Паничев. – Відмічаємо, що серед померлих збільшилася частка людей віком від 40 до 60 років. Невеликим позитивом є те, що вікова структура хворих серед дітей в місті складає 5%».

Володимир Паничев додав, що в області зафіксовано перевищення двох критеріїв, за якими, в тому числі, оцінюється приналежність до певної зони карантину. Один з них – це рівень перевищення порогу на ГРВІ, грип та COVID-19, який складає + 47%, та перевищення другий день поспіль показника росту госпіталізації - 60% і більше. Якщо таке зростання спостерігатиметься і сьогодні, 11 березня, є загроза в найближчому часі потрапити у «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Щодо ситуації в  місті, перевищення порогу захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19 наразі не спостерігається. Більше того, цей показник на 14,5 % нижчий, від розрахункового порогового значення. Однак, щодня третина нових зареєстрованих випадків COVID-19 фіксується саме у Тернополі, що засвідчує серйозну ситуацію із захворюваністю на коронавірус у місті.

Оскільки у регіоні виникла загроза ускладнення ситуації та спостерігається велика навантаження на систему охорони здоров’я у місті, і, насамперед, на заклади, що надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірус, наразі необхідно використати усі можливі засоби стримування захворюваності та темпів поширювання COVID-19/

Тому, закликаємо тернопільських підприємців та усіх жителів міста неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів та усіх заборон, які запроваджені для «помаранчевої» зони карантину.

Міський голова Сергій Надал зауважив, що до закладів харчування, нічних клубів, які порушують карантинні обмеження, будуть застосовувати санкції, аби зменшити кількість хворих.

"Я попрошу управління ЖКГ вивичити питання можливості зупинення подачі електроенергії, тепла, водопостачання до тих закладів-порушників, які створюють передумови для поширення Covid-19 на території Тернополя", зазначив Сергій Надал.

Наші журналісти зв'язатись з керівником управління ЖКГ Олегом Соколовським. 

"Наразі про такі дії чув лише із засідання, поки що доручення не приходило. Ймовірно, воно буде вже із наступного понеділка", - сказав пан Соколовський.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Пасхальна кантата: у Тернополі відбудеться благодійна вистава на підтримку захисників 20:00 «Він врятував побратима, а сам – загинув»: родина захисника Володимира Брославського вчиться жити після його смерті 19:00 Концерти, вистави і майстер-класи: що відвідати дітям у Тернополі на весняних канікулах 18:00 Учасники бойових дій у Тернополі мають змогу отримати 100 годин безкоштовного паркування Від читача 17:19 Ветеран з Кременеччини отримав грант від Служби зайнятості та розвиває тепличне господарство 17:20 Допомога для переселенців: є зміни у виплатах 16:50 На Тернопільщині ремонтують дороги державного значення: де тривають роботи 16:09 «Нового тарифу недостатньо, щоб вижити». Перевізники можуть знову попросити підняти ціну проїзду 15:35 Віддати речі тим, хто потребує: як можна долучитися 15:00 Віллу Вітошинських на Опільського відреставрують? Тернополяни підтримали петицію 14:49 У Бучацькій громаді під час пожежі загинула 46-річна жінка 14:28 Новий фасад на Руській: муніципали склали протокол 14:00 Затвердили проєкт землеустрою на Стуса, 8 13:44 У Тернополі розшукали 11-річну дівчинку, яка пішла з дому 13:30 Тернополянину повідомили про підозру за зберігання 26 грамів кратому 13:00 На Текстильній завершують ремонт дорожнього покриття 12:30 Десять п'яних водіїв у вихідні виявили на дорогах Тернопільщини 12:00 В аварії біля Тернополя травмувалася 5-річна дівчинка 11:30 У гаражі тернополянина знайшли боєприпаси та наркотичні речовини 11:15 У Центрі правової допомоги прокоментували ситуацію щодо підозри юристці (прес-служба Центру правової допомоги)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up