Студенти-іноземці збирають гроші, щоб допомогти медикам Тернопільщини

Студенти-іноземці збирають гроші, щоб допомогти медикам Тернопільщини

Допомогти лікарням Тернопільщини взялись іноземні-студенти, які навчаються в  Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського. Про це повідомили на сторінці університету.

"Іноземні студенти ТНМУ закликають всіх, хто навчається з інших країн в медичному університеті і для кого Тернопіль став рідним містом, об’єднатися і підтримати Україну та Тернопіль у боротьбі з коронавірусом. З цією метою вони збирають гроші на придбання медичних засобів для захисту медиків, дезінфікуючих засобів та іншого, що потребують лікарні. З цією метою вони роблять моніторинг необхідного у всіх районних лікарнях Тернопільської області. Сьогодні уже зібрано 5000 гривень. Збір коштів триває. Долучитися може кожен небайдужий.
Майбутні медики закликають підтримати лікарів, які сьогодні рятують здоров’я і життя людей", йдеться у дописі.

Ініціатива належить президенту Асоціації студентів Гани Осману Шерифу Абдулкадіру.

Усі бажаючі можуть звернутися до нього напряму і він під’їде до вас. Також кошти можна перерахувати на картку: 4149439313539755

Українці можуть переказати кошти сюди: 5351 4520 0174 6632 (А банк)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Seven heaven inter national army!!!
    Man you best friend thenks for letel help not oll can andestend you we trust in good by cool 2pac sey morning by better medical students it’s a Hyman WestSide man thenks.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Роман Сасанчин анонсував вихід нової пісні та поділився планами про вступ до університету 21:00 Тернопільські ветерани зіграли у волейбол сидячи з жіночою паралімпійською збірною України photo_camera 20:03 Другий рік копають і латають: мешканці Стуса,2 кажуть, що новий асфальт не доживає до сезону 19:00 «Агровіта» майже повністю знищена внаслідок обстрілу. Як працівники рятували керівника під ударами дронів play_circle_filled photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:10 В одній з тернопільських лікарень пояснили, чому інколи неможливо записатись на прийом 17:22 У Тернополі курсуватимуть нові тролейбуси «Електрон» 16:55 На зміну травневій спеці Тернопільщину накриють дощі та грози 16:15 За добу в Тернополі оштрафували двох п'яних водіїв самокатів 15:45 У центрі Чорткова буде обмежений рух через ремонт 15:15 У Тернополі оштрафували рекламодавця за вакансію «лише для жінок 18-30 років» 14:40 Комітет Верховної Ради розгляне законопроєкт про підняття зарплат поліцейським 14:12 На Тернопільщині визначають найкращих юних художників у конкурсі на премію імені Івана Марчука 13:38 На Білецькій жінка виявила сина непритомним у власній квартирі: врятувати його не вдалось 13:06 Молодшу доньку востаннє бачив, коли їй було пів року. З полону повернувся Василь Ніколюк 12:25 Інноваційні препарати додали до переліку «Доступних ліків»: як отримати з невеликою доплатою 11:45 Аварія у Чорткові: не розминулись водійки Nissan та ВАЗ, постраждали троє людей 11:20 У Тернополі в пасажира автобуса вкрали рюкзак 10:45 Юна піаністка з Тернополя Яна Ковалковська привезла перемоги з конкурсів в Іспанії та Польщі photo_camera 10:10 На два роки продовжили програму «Національний кешбек»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up