Тернопіль: лікарні “живуть” на гуманітарну допомогу

Тернопіль: лікарні “живуть” на гуманітарну допомогу
Меблі, інвалідні коляски та різне медичне приладдя отримала нещодавно Чортківська райлікарня. Тепер медики у меценатів просять машини для швидкої.

Координатором гуманітарного трансферу - допомоги з Німеччини - є наш земляк, який нині живе у Києві, Володимир Бедриківський. Йому лікарі за нагоди розповіли про стан медицини на Тернопіллі та свої проблеми.
- Охорону здоров’я фінансують далеко не так, як хотілося б, — каже керівник райлікарні Чорткова Роман Чортківський. Часом лікарі не забезпечені необхідним для виконання своєї роботи, не кажучи вже про якісь капітальні поліпшення умов лікування. Тож гуманітарна допомога, як ніколи, - доречна.
Медики сподіваються на продовження співпраці з меценатами. Додали, що дуже хотіли б отримати з Німеччини і машини швидкої допомоги. Вони, хоч і вживані, але дуже надійні.
Звісно, службі швидкої у Тернополі також допомагають меценати.
- Ми вже отримували і нові авто, і нове обладнання від благодійників. Причому вони не завжди хочуть, щоб їхні імена озвучували, - каже головний лікар Центру швидкої медичної допомоги Михайло Джус. - Наразі потребу у нових авто ми запропонували “перекрити” завдяки благодійній акції. Нашу ідею у місті підтримали.
На рахунок, який відкрили спеціально для пожертв, у деякі дні від тернополян надходять тисячі гривень, розповіла голова Тернопільської міської організації Червоного Хреста Тетяна Лех.
- Є близько 50 тисяч. Цієї суми ще надто мало, аби придбати хоч одну машину швидкої допомоги, - каже вона. – Для цього треба мати принаймні 250 тисяч. Сподіваюся, ми впораємося із цим завдяки тернополянам-благодійникам.
Нагадаємо, організатори благодійної акції вже зробили чимало кроків, аби поінформувати про “Я хочу жити!” більшу частину тернополян. “Вуличне радіо” та FM радіостанції міста транслюють аудіоролик. Листівки про акцію розмістили у всіх закладах освіти, міському транспорті.
Нагадаємо, під час благодійної акції “Я хочу жити!” у Тернополі планують зібрати 500 тис. грн і купити дві машини швидкої допомоги. Організатори акції – Тернопільська міськрада, міська організація Червоного Хреста і Медіа Корпорація RIA.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:09 Інстафото на озері Комо та благодійні місії в Африці: куди депутати міськради їздили у відрядження photo_camera 09:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 лютого 09:00 Війна забрала життя 29-річного тернополянина Олександра Степаняна 21:00 Який вік найкращий для вагітності Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 20:00 Почали виплачувати Національний кешбек за покупки у грудні 19:01 Скільки коштує пообідати в їдальнях Тернополя? Ми промоніторили ціни photo_camera 18:00 Перші дні весни будуть теплими: прогноз погоди в Тернополі та області 17:02 «35 хвилин без права на помилку»: мама зі Збаража народила сина вдома, а пологи приймав чоловік 16:30 НІ авто, ні грошей: тернополянка віддала псевдопродавцю 70 тисяч гривень 16:00 Світло молитви в темряві війни: У Тернополі молились за спокій душ жертв війни photo_camera 15:22 У Чорткові до колонії намагалися передати психотропи, сховавши їх у гелі для душу 14:45 Заповідну землю з печерою «Кришталева» повернули державі через суд 14:10 За вбивство знайомого пенсіонера судитимуть 31-річного уродженця Запорізької області 13:30 Для тернопільських школярів скоротили весняні канікули 13:00 Фіналістка Дитячого Євробачення Ангеліна Глогусь запрошує на благодійний концерт для підтримки воїнів 12:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up