Roman Oleksii

+380631748303
Roman Oleksii - Всі Статті (605)

Міжнародний день інвалідів відзначають 3 грудня. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй.

На обліку у Тернополі – 11971 інвалід. В області 58619 осіб - із посвідченням неповносправного. Причому щороку близько 3000 людей отримують інвалідність вперше.

Про інший бік проблеми нагадали експерти за "круглим столом" 20 листопада 2013 р.

В Україні досі діє "совкова" система соціальної політики. Вона накладається на особисті страхи і стереотипи людей. Це й породжує неправильне ставлення до інвалідів і шкодить насамперед їм, вважають експерти Громадської ради RIA.

- Не треба нам допомагати! Дайте нам можливість працювати, реалізувати себе! - апелював до аудиторії Олександр Башта - інвалід І групи (колясочник).

Лист-звернення до голови Верховної Ради та нардепів із різних фракцій уже відправили у Київ представники молодіжних і громадських організацій Тернополя.

Молодь Тернополя звернеться до голови Верховної Ради та нардепів з різних фракцій із офіційним листом-проханням відправити Законопроект №2508А на доопрацювання.

Технології на місці не стоять. Тож вузи навчають студента тому, що завтра вже може бути застарілим. Але ще більша проблема – небажання вчитися, належно виконувати роботу, вважають експерти Громадської ради RIA

Абітурієнти обирають майбутню спеціальність зважаючи на кілька чинників. На першому місці – імідж, рейтинг, престиж.

Невміння себе спрезентувати та невмотивовані амбіції – основні причини, які заважають українцям сьогодні знайти роботу.

keyboard_arrow_up