Тернопільські медики отримали нагороди від Президента

Тернопільські медики отримали нагороди від Президента

Указом Президента України Петра Порошенка (№188/2019) від 4 травня 2019 року нагороди отримали тернопільський вчений та головна медсестра

Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджений Михайло Андрейчин, академік, завідувач кафедри інфекційних хвороб Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України".

А Надії Фарійон - заступнику головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні з медсестринства, керівнику обласної громадської організації "Асоціація медичних сестер" - присвоєне почесне звання "Заслужений працівник охорони здоров'я України", повідомляє прес-служба управління охорони здоров'я ТОДА.

 - Від себе особисто та від усієї команди управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації хочу подякувати вам за значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я Тернопільщини, за надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність. Нехай це досягнення додасть вам віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Бажаємо, щоб неодмінно збувалися всі ваші світлі наміри, здійснювалися добрі справи, справджувалися численні побажання! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення, благополуччя! Нехай завжди на життєвому шляху зустрічаються люди віддані, вірні та й справді гідні Вашої поваги. Божого вам благословення! " - наголосив начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Степан Галабіцький
    Не дивно...
    Він зараз всім нагороди роздає.
  • Galia Vavryk
    Особисто переконалась
  • Galia Vavryk
    Я знаю що.він не вміє.лікувати
  • Petro Skarzhynskyi
    За жополизництво перед виборами)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Збитків та штрафів на майже мільйон гривень нарахували за незаконний вилов риби на Тернопільщині 21:00 Тернопільська Нива оновила тренерський склад 20:00 «Спочатку боялася сісти в кабіну, щось натиснути»: історія Юлії Саламахи, яка опанувала трактор та агродрони 19:03 Вчитель 23-ої школи виграв суд про незаконну мобілізацію ТЦК. Але й далі має служити Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:00 На фасаді Тернопільської школи №24 відкрили меморіальну дошку Герою Івану Хоміву 17:20 Майже 300 тисяч гривень зникли з рахунку жителя Чортківщини після дзвінка 16:50 Тетяна Братковська стала новою директоркою Чортківського Центру первинної медико-санітарної допомоги 16:05 Запобіжний захід суд має обрати екскерівнику Офісу Президента Андрію Єрмаку: що відомо 15:40 На стіні будівлі поліції в Тернополі створюють 15-метровий мурал photo_camera 15:10 У полоні — по дев’ять-десять років. Рідні просять включити бранців до списків на обмін 14:30 У міській раді на Кіровоградщині сталась стрілянина: є постраждалий 13:45 Смертельна пожежа на Кривоноса: синові загиблої загрожує довічне ув'язнення 13:15 Через ремонт на Веселій тимчасово перекрили рух транспорту 12:28 У Тернополі на День вишиванки, День міста і День Незалежності запровадять безкоштовний проїзд 11:43 Вирок у справі вбивства подружжя на Дівочій: тернополянин отримав довічне ув'язнення 11:20 Восьмирічний хлопчик потрапив під колеса авто в Бережанах 10:28 Нічна аварія на Злуки: водія Opel забрала швидка 10:05 Тернополян та гостей міста просять утриматись від відвідування парків: знищуватимуть кліщів 09:35 Удар по дитсадку, залізниці та «шахеди» на Хмельниччині: вночі росіяни атакували Україну
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up