У чотирьох призовників на Тернопільщині виявили коронавірус

У чотирьох призовників на Тернопільщині виявили коронавірус

Для того, щоб виявляти не лише факт зараження на коронавірус, а й тих, хто вже перехворів ним усі призовники проходять ІФА-тестування.

На Тернопільщині під час проходження обов'язквого тестування у чотирьох юнаків виявили коронавірус.

«Спільно з лабораторним центром в області  проводиться обов’язкове ІФА-тестування всіх військовозобов’язаних. Під час призову було виявлено 4 позитивних результати на імуноглобулін М. Згідно з алгоритмом дій, після позитивних тестів на самоізоляцію йдуть не лише призовники, а й контактні особи», -  про це повідомила заступник начальника роботи управління охорони здоров'я ОДА Лідія Чайковська   під час прес-конференції.


Нагадаємо, у Тернополі виділили 45 тисяч гривень на додаткове медичне обстеження призовників. За ці кошти придбали спеціальні тести для виявлення антитіл до COVID-19.

Станом на 15 липня з Тернопільщини вже відправили до війська 327 осіб віком від 20 до 27 років. Планове завдання для області - 500 осіб.

Також зазначимо, вступники 2020-го можуть отримати відстрочку від призову. Це спільне рішення Офісу Президента, МОН та Генерального штабу.  Про це повідомив т. в.о. обласного військового комісара Олександр Скумбрій під час прес-конференції.

Юнаки, які здобули освітній ступінь «бакалавр», на кілька місяців втрачають статус студента, тому їх цілком законно можуть призвати до армії.

 У такому разі вони також мають надати довідку з навчального закладу про намір вступу в магістратуру й написати заяву на ім’я голови призовної комісії про надання відстрочки.

Того, хто не матиме підтверджувальних документів, можуть призвати на строкову військову службу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 У двох мікрорайонах Тернополя буде понижений тиск води через промивку мереж 17:06 Поки був на війні, нарахували понад 600 кВт електроенергії. Що робити в таких випадках? 16:00 Ансамбль з Ланівців підкорив міжнародний фестиваль своїм виступом 15:00 Перевірять правильність розрахунків нових тарифів на проїзд. Скільки коштів виділили Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:00 Відійшов у вічність отець Іван Мазурчук: коли і де відбудеться прощання 13:08 Чи могли утримувати 24-річного чоловіка в ТЦК до його 25-річчя і мобілізувати наступного дня? 12:05 Випічка, хендмейд і донати: у Тернополі волонтери збирають на човни для військових photo_camera 11:00 Митрополит Епіфаній очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя (Прямий ефір) play_circle_filled 10:00 Як приготувати цукерки «Метеорит» вдома 09:00 Програму «Доступні ліки» розширять на 51 препарат для лікування серцево-судинних захворювань 21:00 Митрополит Епіфаній очолить святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя 20:00 Купи тополиного пуху у Тернополі: чи викликає він алергію і чим небезпечний — роз’яснення медика 19:06 Влаштував погром у барі і побив директора, який приїхав заступитися за дружину. Як покарав хулігана суд?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up