У лікарні померла тернополянка з Сovid-19. Що відомо?

У лікарні померла тернополянка з Сovid-19. Що відомо?

У Тернопільській лікарні швидкої допомоги померла 72-річна тернополянка, у якої був підтверджений коронавірус.

Як повідомляє Тернопільский міський штаб для боротьби з коронавірусом, жінці було 72 роки,вона поступила в Тернопільську лікарню швидкої допомоги та мала супутній діагноз - гіпертонічну хворобу.

Пацієнтку підключили до апарату ШВЛ.

23 травня о 5.30 тернополянка померла.

Відео дня

Загалом, станом на 23 травня, у лікарнях Тернополя перебуває 8 хворих на COVID-19:

  • У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 23 травня перебуває 5 хворих на коронавірус. Ще 6 людей у лікарні - із підозрою на COVID-19.
  • У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 23 травня - 3 пацієнтів (2 дітей і 1 дорослий) з підтвердженим COVID-19. Ще 8 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус. 2 з них – тернополяни. Стан пацієнтів – близький до задовільного та середньо-важкий, підключених до апаратів ШВЛ немає.
  • Станом на 10 годину 23 травня в Тернопільській міській лікарні №3 на обсервації перебуває 2 тернополян.


Загалом у Тернополі від початку епідемії коронавірусу підтвердили COVID-19 у 98 людей. 73 тернополян одужало.

Нагадаємо, на Тернопільщині станом на 9.00 +3 хворих. Загалом в області 1108 випадків COVID-19, 24 – летальних, 758 людей одужали

🔷м. Тернопіль – 98 (73 одужало, 1 летальний);
🔷Бережанський район – 3 (3 одужало);
🔷Борщівський район – 14 (12 одужало);
🔷Бучацький район – 67 (61 одужало, 1 летальний);
🔷Гусятинський район – 14 (13 одужало);
🔷Заліщицький район – 45 (38 одужало, 4 летальних, з яких 1 жителька Чернівецької обл., яка перебувала на лікуванні в ЦРЛ);
🔷Збаразький район – 22 (19 одужало);
🔷Зборівський район – 3 (3 одужало);
🔷Козівський район – 25 (24 одужало, 1 летальний);
🔷Кременецький район – 376 (145 одужало, 7 летальних);
🔷Лановецький район – 19 (19 одужало);
🔷Монастириський район – 194 (178 одужало, 4 летальних);
🔷Підволочиський район – 5 (4 одужало);
🔷Підгаєцький район – 5 (5 одужало);
🔷Теребовлянський район – 14 (12 одужало);
🔷Тернопільський район – 16 (13 одужало);
🔷Чортківський район – 53 (51 одужало);
🔷Шумський район – 135 (85 одужало, 6 летальних)

В Україні 20580 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 605 летальних, 6929 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 432 нові випадки.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Василь Годованець
    Ніхто на знак від чого померла людина а така тварина оголосить на весь світ коронавірус
  • Наталя Кінах
    Це так як трамваї ходять,чи правда?
  • Igor Novak
    Ніякий не Фейк. Мій брат перехворів важко,богу дякувати без запалення. А жінка з дитиною без симптомів.
    Одягайте маски.рувачки в приміщені ,тоді ми швидко позбудимося з китайським вірусом.
  • Роман Пригода
    Коронавірус це фейк !Не вірте усілякій брехні!
    Igor Novak reply Роман Пригода
    Ніякий не Фейк. Мій брат перехворів важко,богу дякувати без запалення. А жінка з дитиною без симптомів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Благоустрій майже на 400 мільйонів: на що передбачили кошти у Тернополі 19:00 Руслан Крутий став новим керівником Гусятинської поліції 18:10 У Дії з’явився розділ «Ветеран Pro» — цифрові послуги для військових і родин загиблих 17:20 Ветерани звинувачують секретаря міськради у вимаганні коштів, той заперечує Від читача 17:55 Топ вакансій на екваторі року від служби зайнятості Тернопільщини 16:50 У центрі міста відремонтували тротуари: дивіться, який вигляд вони мають тепер! photo_camera 16:10 У Монастириськах прощаються з Героєм Анатолієм Синявою, якого майже рік вважали зниклим безвісти 15:43 За тисячі євро до Румунії або Молдови: на Тернопільщині викрили групу, яка переправляла чоловіків за кордон photo_camera 15:10 Штормове попередження на Тернопільщині: 7—8 липня грози, град та шквали 14:35 «Пакунок школяра»: батьки першокласників отримають 5 тисяч гривень на збори дитини в школу 14:00 На Тернопільщині під час ДТП перекинувся автомобіль — є постраждалий 13:30 Освітні пільги для військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їхніх родин 13:00 ДТП у Ягільниці: водій Daewoo помер дорогою до лікарні 12:30 Дві котельні у Тернополі зупиняють на ремонтний період 12:08 У Тернополі знайшли зниклу 11-річну дівчинку 11:46 Маму з малою дитиною вбили в Німеччині. Підозрюють підлітка 11:31 Біля ЦУМу частково обмежили рух: працює аварійна водоканалу photo_camera 11:03 Міст в дірках і тріщить по швах, а ремонт зупинили photo_camera 10:25 На Чортківщині потяг травмував 68-річну жінку 10:00 Терапевтичний сад відкрили в парку «Сопільче» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up