У лікарнях Тернополя – 110 хворих на COVID-19, семеро з них — діти

У лікарнях Тернополя – 110 хворих на COVID-19, семеро з них — діти

Оперативні дані про пацієнтів з Covid-19 повідомляє міський штаб для боротьби з коронавірусом.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 31 хворий на COVID-19. 22 хворих на коронавірус перебувають на кисневій підтримці через маску, 4 хворих – на кисневому концентраторі. 2 людей підключені до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №2 – 28 хворих з COVID-19. 12 хворих на коронавірус — на кисневій підтримці через маску, 10 – на кисневому концентраторі. 1 пацієнт у лікарні підключений до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №3 – 42 хворих на коронавірус. 29 хворих на COVID-19 - на кисневому концентраторі, 12 хворих на коронавірус – на кисневій підтримці через маску. 1 людина підключена до апарату ШВЛ. 3 пацієнтів з підозрою на коронавірус – 2 з них - на кисневому концентраторі.

У Тернопільській дитячій лікарні – 9 хворих на COVID-19 ( 7 дітей, 2 дорослих) – 2 з них на кисневій підтримці через маску. 4 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус.

Читайте також За добу на Тернопільщині 179 випадків COVID-19, три людини померли. Яка ситуація в районах?
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 21:00 У Тернополі презентували нову гастрономічну екскурсію 20:00 Троє бігунів Тернопільщини представлять Україну на чемпіонаті Європи з гірського бігу та трейлу 19:03 Колишнього депутата райради на Тернопільщині за смертельну п’яну ДТП суд відправив до в’язниці Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:30 Ліквідовують наслідки підтоплення підвалів у двох багатоповерхівках на Коновальця 18:00 «Світло душі»: у Тернополі відкрили виставку до 30-річчя Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича play_circle_filled photo_camera 17:00 Середня зарплата на Тернопільщині у квітні впала на 4,4%: де платять найбільше та найменше 16:30 Судитимуть керівника спиртзаводу на Тернопільщині 16:00 Петицію про тернопільський стадіон підтримали у міськраді. Що вирішили 15:20 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 14:45 У Сквері Кобзаря вшанують пам’ять дітей, чиї життя забрала війна 14:30 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 3 червня) 14:15 «Діти втрачали свідомість». Тернопільські батьки розповіли про масове отруєння у Карпатах 13:40 В аварії у Дарахові травмувалися троє людей 13:10 У тернопільській маршрутці травмувалася жінка 12:45 Офіційний старт: у Тернополі відкривають купальний сезон (оновлене) 12:15 У селі Петриків гасили пожежу житлового будинку 11:50 Випускники тернопільських шкіл отримають спеціальні відзнаки за успіхи у навчанні 11:17 Замість заробити в інтернеті жінка з Тернополя втратила понад 262 тисячі гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up