У лікарнях Тернополя – 115 хворих на COVID-19, серед них шестеро дітей

У лікарнях Тернополя – 115 хворих на COVID-19, серед них шестеро дітей

Оперативні дані за 22 січня про кількість хворих на ковід в міських лікарнях Тернополя повідомляє штаб для боротьби з коронавірусом.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 36 хворих на COVID-19. 23 хворих на коронавірус перебувають на кисневій підтримці через маску, 5 хворих – на кисневому концентраторі. 1 людина підключена до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №2 – 36 хворих з COVID-19. 6 хворих на коронавірус - на кисневій підтримці через маску, 8 – на кисневому концентраторі. 2 людей - на апараті ШВЛ. 2 людей з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській лікарні №3 – 35 хворих на коронавірус. 28 хворих на COVID-19 - на кисневому концентраторі, 5 хворих на коронавірус – на кисневій підтримці через маску. 2 людей підключені до апарату ШВЛ. 3 хворих з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській дитячій лікарні – 8 хворих на COVID-19 ( 6 дітей, 2 дорослий) – 2 з них на кисневій підтримці через маску. 5 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус.

Читайте також За останню добу на Тернопільщині — 113 випадків Covid-19, 215 людей одужали. Яка ситуація в районах?
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Тернопільщині розробили пішохідний маршрут для паломників Camino Ruteno photo_camera 21:00 У Тернополі планують видобуток піску на ділянці, яка фігурує у кримінальній справі на 76 мільйонів 20:00 ТОП-10 сімейних лікарів за кількістю декларацій: розповідаємо, кому найбільше довіряють тернополяни 19:00 Місія — пам'ятати кожного. Як у 62 фармацевтка пише пісні про полеглих Героїв з допомогою ШІ photo_camera Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 18:00 Євро продовжує стрімко зростати: курс валют на понеділок 17:20 21 аварія за участю водіїв двоколісного транспорту сталася цьогоріч на Тернопільщині 16:40 На Тернопільщині двом посадовцям оголосили підозру через рубку дерев на майже 2 млн грн photo_camera 16:00 У парку «Сопільче» висадили 30 молодих дубів photo_camera 15:23 У водоймі на Тернопільщині втопився чотирирічний хлопчик 15:00 З Текстильної просять забрати авто, пошкоджені під час атаки 19 листопада 14:20 Біля Бучача чоловік підірвав гранату в автомобілі 13:35 Сотні тернополян та гостей міста долучилися до участі в «Гаївках з молоддю» photo_camera 13:00 Тернопільська «Нива» зіграє домашній матч проти «Лівого Берега» 12:35 У Тернополі відзначили переможців конкурсу «Учень року – 2026» 12:02 Аварія на Петриківському перехресті. Утворився затор play_circle_filled 11:43 Директора підприємства з Тернопільщини засудили за привласнення майна та службове підроблення документів 11:15 Було-стало: фасад будинку на Руській, 33 перефарбували play_circle_filled 10:44 Аварія в центрі Тернополя: зіткнулися BMW та Volkswagen 10:16 Дитячу філію ФК «Карпати» відкрили у Байковецькій громаді photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up