У лікарнях Тернополя – 192 хворих на COVID-19. Скільки пацієнтів на кисневому концентраторі?

У лікарнях Тернополя – 192 хворих на COVID-19. Скільки пацієнтів на кисневому концентраторі?

Дані з тернопільських лікарнь повідомляє міський штаб для боротьби з коронавірусом.

У Тернополі за останню добу 94 нових випадків COVID-19. 307 людей у місті за добу – одужало. У лікарнях Тернополя – 192 хворих на COVID-19, йдеться у повідомленні.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 57 хворих на COVID-19. 30 хворих - на кисневій підтримці через маску. 18 – на кисневому концентраторі. 1 людина підключена до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №2 – 69 хворих з COVID-19. 27 хворих - на кисневій підтримці через маску, 40 – на кисневому концентраторі. 3 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №3 – 62 хворих на коронавірус. 40 хворих - на кисневому концентраторі, 17 хворих – на кисневій підтримці через маску. 3 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ.

У Тернопільській дитячій лікарні – 4 хворих на COVID-19 (3 дітей, 1 дорослий). 13 пацієнтів у лікарні з підозрою.

Читайте також 311 нових випадків COVID-19 на Тернопільщині, 8 людей померли. Яка ситуація в районах та Україні?
За останню добу на Тернопільщині щепили рекордну кількість людей з початку вакцинації
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:40 Михайло Драпатий — новий Головнокомандувач ЗСУ 22:00 В Україні стартував Національний тиждень читання 21:01 Оленятко та ослик народились у зоокутку парку Сопільче photo_camera 20:00 Нові ділянки, автівки та мільйонні доходи: чим «оброслися» митники Тернопільщини під час війни Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:04 Вступна кампанія-2026 у Тернополі: які спеціальності та умови в університетах 18:12 Наслідки негоди: на Коновальця, 20 відкачали воду, але підвал і дорога досі у багнюці 18:00 Затримали 20-річного чоловіка за підозрою в крадіжці велосипеда дідуся 17:20 Ремонт моста в Теребовлі: демонтували частину аварійної конструкції, ділянка дороги на М-19 перекрита photo_camera 16:50 Від вересня українці з діабетом ІІ типу зможуть безкоштовно отримувати тест-смужки 16:10 Двох інструкторів автошколи обвинувачують в отриманні хабаря за посвідчення водія спецтехніки 15:30 У Тернополі планують переобладнувати підземні пожежні гідранти на наземні 14:50 Ті, хто пишуть історію Перемоги: 50 окрема артилерійська бригада відзначає першу річницю від дня створення play_circle_filled photo_camera 14:10 Засуджений до 9 років тюрми Михайло Головко готується подавати касаційну скаргу 13:48 У Чорткові хочуть затвердити офіційний гімн міста: пропонують пісню студента-медика play_circle_filled 13:10 На польовій дорозі травмувався неповнолітній мотоцикліст з Чортківщини 12:30 У Тернополі відкрили «Дім Лазаря» — простір підтримки родин полеглих захисників photo_camera 11:57 Водій на Range Rover у Тернополі «назбирав» п'ять адмінпротоколів і дві кримінальні статті play_circle_filled 11:20 Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу 10:38 У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up