У лікарнях Тернополя 142 хворих на COVID-19, восьмеро з них – діти

У лікарнях Тернополя 142 хворих на COVID-19, восьмеро з них – діти

Троє пацієнтів підключені до апаратів ШВЛ.

На 08.00 год 28 жовтня 2020 року на стаціонарному лікуванні із підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 64 пацієнти (у тому числі - 4 медичних працівники): з них 1 хворий на апараті ШВЛ ( у тому числі в режимі СРАР), 12 пацієнтів підключені до кисневого концентратора, 8 осіб використовують кисневу маску. Стан хворих важкий. 9 осіб перебуває у стаціонарі із підозрою на коронавірусну інфекцію. Таку оперативну інформацію про стан захворюваності на COVID-19 повідомляє КНП “Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» - інфекційний госпіталь.

За останню добу поступило: 2 хворих із коронавірусною інфекцію та 6 хворих із підозрою на коронавірусну інфекцію.

Всього на стаціонарному лікуванні з приводу COVID-19 знаходиться 73 хворих (з них 64 - тернополяни та 9 хворих - жителі області).

За даними міського штабу для боротьби з коронавірусом, загалом у лікарнях Тернополя – 142 хворих на COVID-19.

У Тернопільській міській дитячій лікарні – 13 хворих ( 8 дітей і 5 дорослих) з підтвердженим COVID-19. 12 людей у лікарні - з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській лікарні №3 перебуває 29 хворих на коронавірус. 8 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці через маску, 14 пацієнтів – на кисневому концентраторі. 12 людей у лікарні з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській лікарні №2 – 36 хворих з підтвердженим COVID-19. 9 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 8 – на кисневому концентраторі. 2 людей підключених до апарату ШВЛ. 5 людей у лікарні - з підозрою на коронавірус.

За 27 вересня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 49 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 22 ковідні пацієнти. З підозрою на ковід за 27 вересня у службу швидкої допомоги звернулися ще 45 пацієнтів, 17 госпіталізовано.

Читайте також На Тернопільщині за добу підтверджено 296 випадків ковіду, 270 людей одужали. Яка ситуація в районах?
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:10 Кому потрібно звернутись до Пенсійного для перерахунку пільг на компослуги 17:30 «Усі — рівні перед Законом»: ветерани про вбивство чотирьох поліцейських 17:01 Півстоліття присвятив медицині: помер лікар з Більче-Золотецької лікарні Євген Пудяк 16:40 Школа №19 у Тернополі тепер має сучасний STEM-кластер за 3,9 млн грн Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 16:15 У Тернополі створено розгалужену мережу 15 пунктів обігріву та понад 40 закладів-партнерів: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:10 У Тернопільській окружній прокуратурі новий керівник 15:45 Прокуратура вимагає повернути Бучацькій громаді понад 34 га землі 15:01 На блокпосту в Підволочиську затримали чоловіка з трьома гранатами та 89-ма патронами 14:30 Ситуація зі світлом на Тернопільщині — одна з найскладніших в Україні: експерт Олег Попенко 13:55 Відійшов у вічність священник УГКЦ з Тернопільщини Михайло Бедрій 13:20 У центрі Чорткова видалили дерева: містяни говорять про нову парковку, влада — заперечує 12:50 Стрімкі пологи на 37 тижні: у селі на Тернопільщині немовля народилося ще до приїзду медиків 12:20 Вбивство п'ятьох людей у центрі для ВПО на Рівненщині: затримали 72-річного чоловіка 11:45 На третю добу у Великій Березовиці почала з'являтися вода у кранах. А яка ситуація у вашому будинку? 11:13 Завідувача відділення однієї з районних лікарень підозрюють у фальсифікації даних про медичні послуги 10:40 Українці тепер можуть змінити сімейного лікаря онлайн 10:25 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 лютого (ОНОВЛЕНО) 10:07 У парку Нацвідродження видалять аварійні берези 09:35 Найбільше скарг на ТЦК надходять з Тернопільського регіону — Лубінець play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up