У лікарнях Тернополя 145 хворих на COVID-19, 38 пацієнтів стаціонарів - з підозрою

У лікарнях Тернополя 145 хворих на COVID-19, 38 пацієнтів стаціонарів - з підозрою

За добу в лікарні швидкої допомоги померло два пацієнти із коронавірусною інфекцією.

В КНП “Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» - інфекційний госпіталь станом на 08.00 год 6 листопада 2020 року на стаціонарному лікуванні із підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 71 пацієнт (у тому числі - 9 медичних працівників); з них: 16 пацієнтів підключені до кисневого концентратора, 18 осіб використовують кисневу маску. Стан хворих важкий.

6 осіб перебуває у стаціонарі із підозрою на коронавірусну інфекцію(з них 1 медичний працівник), 1 хворий підключений до кисневого концентратора, 1 пацієнт використовують кисневу маску. Такі дані повідомляють на сторінці медзакладу в соцмережі.

За останню добу поступило: 2 хворих із коронавірусною інфекцією та 2 хворих із підозрою на коронавірусну інфекцію . За добу померло 2 пацієнти із коронавірусною інфекцією. Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Відео дня

Всього на стаціонарному лікуванні з приводу COVID-19 знаходиться 77 хворих (з них 66 - тернополяни та 11 хворих - жителі області).

За даними Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом у Тернопільській міській дитячій лікарні – 11 хворих (8 дітей і 3 дорослих) з підтвердженим COVID-19. 2 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску. 14 людей у лікарні - з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській лікарні №3 перебуває 29 хворих на коронавірус. 7 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці через маску, 20 пацієнтів – на кисневому концентраторі. 1 людина підключена до апарату ШВЛ. 12 людей у лікарні з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській лікарні №2 – 34 хворих з підтвердженим COVID-19. 8 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 7 – на кисневому концентраторі. 3 людей підключені до апарату ШВЛ. 6 людей у лікарні - з підозрою на коронавірус.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:20 «На щиті»: ще 1000 тіл українських захисників повернули додому 14:50 У Кременці заступницю директора ліцею оштрафували за корупційне правопорушення 14:20 Долар подорожчав, а курс євро подешевшав 13:45 В Україні з'явиться військовий омбудсмен: чим займатиметься та хто може подавати скарги Від читача 09:23 Пішла у засвіти КИРИНЮК ЗІНАЇДА ІЛЛІВНА 13:10 «Ліси України» мають сплатити компенсацію за зрубані дуби на Монастирищині 12:31 Суд на Тернопільщині відправив солдата на п’ять років до в’язниці 12:00 200 доларів з шухляди роботодавця забрала тернополянка: зізналась і розповіла, що робила так і раніше 11:20 Бездиханне тіло знайшли на місці пожежі в Нараївській громаді 10:45 Школярка з Тернополя зібрала гроші на Starlink для своєї вчительки, яка служить в ЗСУ photo_camera 10:10 Потребує проходження базової загальновійськової підготовки: що означає нова відмітка у Резерв+ 09:35 Уряд погодив призначення Володимира Василенка заступником голови Тернопільської ОДА. Що про нього відомо 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Ленчишина і Сергія Анфйорова 08:00 Збитків на понад 3,4 млн грн: судитимуть групу «чорних лісорубів» 22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up