У лікарнях Тернополя перебуває 113 хворих на Сovid-19. Скільки пацієнтів підключені до апаратів ШВЛ

У лікарнях Тернополя перебуває 113 хворих на Сovid-19. Скільки пацієнтів підключені до апаратів ШВЛ

Оперативні дані про кількість хворих повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом.
 

У лікарнях Тернополя – 113 хворих на COVID-19.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 39 хворих на COVID-19. 23 хворих на коронавірус перебувають на кисневій підтримці через маску, 9 хворих – на кисневому концентраторі. 1 людина підключена до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №2 – 33 хворих з COVID-19. 6 хворих на коронавірус - на кисневій підтримці через маску, 8 – на кисневому концентраторі. 3 людей - на апараті ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №3 – 36 хворих на коронавірус. 32 хворих на COVID-19 - на кисневому концентраторі, 4 хворих на коронавірус – на кисневій підтримці через маску. 3 людей підключені до апарату ШВЛ. 3 хворих з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській дитячій лікарні – 5 хворих на COVID-19 ( 3 дітей, 2 дорослий) – 2 з них на кисневій підтримці через маску. 5 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, незабаром в Україні з'явиться китайська вакцина від коронавірусу. Це вакцина виробництва компанії «Сіновак» (Sinovac Biotech, Китай)

За результатами опитування "Соціологічної групи Рейтинг" готові вакцинуватись від коронавірусу, якщо вакцина буде доступна в аптеках, – 39%, не готові – 56%. За умови, якщо щеплення буде безкоштовним, готові вакцинуватись – 43% (не готові – 52%). Підтримка безкоштовної вакцинації у динаміці впала (у листопаді безкоштовне щеплення підтримували 55%). Натомість кількість тих, хто готовий прищепитися платною вакциною дещо зросла. Противників вакцинації відносно більше серед представників середньої вікової групи (30-49 років), жінок, мешканців малих міст та тих, хто не боїться захворіти.  

В опитуванні взяли участь 1600 респондентів віком від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,4%.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:48 Наші вдома: в Україну з російського полону повернули 205 Оборонців 10:23 Аварія біля Тернопільського ставу: рух ускладнений 10:10 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Ігорю Ніздропі 09:30 Кабмін затвердив виплати до Дня Незалежності: хто і скільки отримає Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Федуся, Андрія Яцківа та Михайла Юрківа 08:40 Кількість загиблих унаслідок атаки на Київ зросла до 24. Пошукову операцію завершили (оновлене) 22:00 У Сопільче пройде творчий вечір до Дня вишиванки 21:00 Тернопільська майстриня Світлана Заяць створює інструменти, вишиває і мріє, щоб через століття копіювали нас 20:00 «Мамо, мені тут добре, не плачте»: історія 26-річного захисника Богдана Ковальчука, який повернувся «На щиті» 19:03 Як покарали підлітка, який вбив 36-річного чоловіка на Тернопільщині 18:00 Паперовий ІПН в Україні більше не потрібен: чим замінили документ 17:30 Частина «Східного» залишиться без води 20 травня 16:50 На пляж «Циганка» шукають рятувальників 16:08 Майже втричі може зрости вартість води в Тернополі 16:00 Вихованець футболу Тернопільщини відзначився в матчі Прем’єр-ліги 15:30 У Тернополі відбудеться міський фестиваль «Вишиванка — код нації» 15:01 Шахрайство під виглядом «Безпечної доставки»: тернополянка втратила майже 34 тисячі гривень 14:30 У Тернополі до Дня міста хочуть провести триденний фестиваль 14:02 Зросла кількість жертв атаки у Києві (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up