У лікарнях Тернополя поступово зменшується кількість хворих на COVID-19. Скільки пацієнтів на ШВЛ?

У лікарнях Тернополя поступово зменшується кількість хворих на COVID-19. Скільки пацієнтів на ШВЛ?

Оперативна інформації Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом станом на 21 квітня.

У Тернополі за останню добу 74 нових випадків COVID-19. 186 людей у місті за добу – одужало. У лікарнях Тернополя – 230 хворих на COVID-19, йдеться у повідомленні штабу.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 78 хворих на COVID-19. 33 хворих - на кисневій підтримці через маску. 34 – на кисневому концентраторі. 2 людей підключених до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №2 – 66 хворих з COVID-19. 45 хворих - на кисневій підтримці через маску, 28 – на кисневому концентраторі. 4 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ.

У Тернопільській лікарні №3 – 79 хворих на коронавірус. 58 хворих - на кисневому концентраторі, 20 хворих – на кисневій підтримці через маску. 1 пацієнт підключений до апарату ШВЛ. 3 людей у лікарні з підозрою.

У Тернопільській дитячій лікарні – 7 хворих на COVID-19 (6 дітей, 1 дорослий). 6 пацієнтів у лікарні з підозрою.

Довідка

У Тернополі від початку епідемії - 17679 випадків ковіду (14138 одужало, 256 летальних).

Читайте також За останню добу на Тернопільщині 269 випадків COVID-19. Ситуація в районах області та Україні
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
23:54 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 січня (оновлено) 22:00 З гумором та креативом: які індивідуальні номерні знаки замовляли у 2025 році 21:00 Мокрий сніг та ожеледиця: прогноз погоди на 15-17 січня 20:07 В енергетиці України запровадять режим надзвичайної ситуації — Зеленський Від читача 16:52 Хто може скористатись компенсаційною програмою з облаштування робочого місця? 20:01 П’ять сіл Підволочиської громади залишилися без автобусів: люди обурені. А що влада? 19:02 Назвалася однокласницею і збирала гроші для «постраждалих» від ракетної атаки: судили жінку 18:45 У багатоповерхівці на Малишка горів підвал play_circle_filled photo_camera 18:30 П'яний 20-річний водій на Торговиці «заробив» чотири адмінпротоколи 18:00 Вихованець лановецького футболу повернувся в Прем’єр-лігу 17:30 Чи відключають від світла і наскільки котельні, лікарні й транспорт у Тернополі 17:00 Уночі з восьми вулиць Тернополя будуть вивозити сніг 16:05 Ікона з мощами святого Володимира Великого перебуватиме в Тернопільсько-Зборівській єпархії УГКЦ 15:30 Прокуратура позивається до міськради на Тернопільщині за 110 га землі водного фонду 15:00 Внесли зміни до бюджету Тернопільської громади на 2026 рік 14:30 Які зміни чекають на старшу школу та сільські заклади — відповідає заступниця Міносвіти в Тернополі 14:01 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 14 січня) 13:25 Рада продовжила воєнний стан і мобілізацію 13:10 У Тернополі встановлять меморіальні таблиці трьом полеглим захисникам України 12:28 Фігурантам справи про підпільне виробництво тютюну на Тернопільщині повідомлено про нові підозри
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up