У лікарнях Тернополя збільшилась кількість хворих на коронавірус

У лікарнях Тернополя збільшилась кількість хворих на коронавірус

Станом на 10.00 30 червня у лікарнях Тернополя перебуває 48 хворих на COVID-19. А це на 4 людини більше, ніж було вчора.

  • У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 30 червня перебуває 48 хворих на коронавірус. 44 з них – тернополяни. 4 людей в лікарні з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 30 червня хворих з підтвердженим COVID-19 немає. 4 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус.
  • Станом на 10 годину 30 червня в Тернопільській міській лікарні №3 на обсервації пацієнтів немає.

Загалом у Тернополі від початку епідемії коронавірусу підтвердили COVID-19 у 404 людей. 104 тернополян одужало.

Під час засідання міського оперативного штабу начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак проінформував про стан захворюваності у Тернополі на COVID-19.

Станом на 111-ий день карантину:

  • Всього зареєстровано 404 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію у Тернополі;
  • На стаціонарному лікуванні в лікарнях Тернополя  перебуває  48 хворих;
  • На амбулаторному  лікуванні перебуває 261 пацієнт (з них 242 дорослих і 19 дітей);
  •  Одужало 103 пацієнти;
  • В лікарні швидкої допомоги перебуває 44 пацієнти (39 мешканців Тернополя і 5 жителів Тернопільської області). В чотирьох пацієнтів виявили підозру на CОVID-19. На поточній кисневій підтримці з маскою перебувають двоє пацієнтів, на кисневому концентраторі також двоє пацієнтів. За попередню добу госпіталізували двох хворих з міста (один - з підтвердженим діагнозом CОVID-19, один - з підозрою);
  • В Тернопільський міській дитячій комунальній лікарні за вихідні не було жодного пацієнта з підозрами чи підтвердженим діагнозом CОVID-19. Станом на сьогодні підозру на коронавірусну інфекцію підтвердили в 4 пацієнтів (2 жителів міста і 2 жителів з району (матері з дітьми));
  • За даними сімейних лікарів на самоізоляції перебуває 321 особа (236 – дорослих та 85 дітей);
  •  Кількість випадків CОVID-19 за крайніх 7 днів (з 23 по 29 червня) зареєстровано в 65 осіб;
  • За крайній тиждень кількість проведених ПЛР-тестувань по визначенню CОVID-19 зроблено 941 особі.

За попередній тиждень спостерігається позитивна динаміка зниження захворюваності на CОVID-19.

Зазначимо, що ще 17 червня на засіданні міського оперативного штабу доручено директору Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги підготувати медичний заклад в госпіталь для лікування хворих з CОVID-19. Усі підготовчі етапи проведені, лікарня готова, розгорнуті додаткові ліжка. Оскільки на вихідних, в інфекційному відділенні не спостерігалось завантаженість ліжок, тому, наразі, немає потреби в переведені лікарні в госпіталь.

    Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Тернопільщині розробили пішохідний маршрут для паломників Camino Ruteno photo_camera 21:00 У Тернополі планують видобуток піску на ділянці, яка фігурує у кримінальній справі на 76 мільйонів 20:00 ТОП-10 сімейних лікарів за кількістю декларацій: розповідаємо, кому найбільше довіряють тернополяни 19:00 Місія — пам'ятати кожного. Як у 62 фармацевтка пише пісні про полеглих Героїв з допомогою ШІ photo_camera Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 18:00 Євро продовжує стрімко зростати: курс валют на понеділок 17:20 21 аварія за участю водіїв двоколісного транспорту сталася цьогоріч на Тернопільщині 16:40 На Тернопільщині двом посадовцям оголосили підозру через рубку дерев на майже 2 млн грн photo_camera 16:00 У парку «Сопільче» висадили 30 молодих дубів photo_camera 15:23 У водоймі на Тернопільщині втопився чотирирічний хлопчик 15:00 З Текстильної просять забрати авто, пошкоджені під час атаки 19 листопада 14:20 Біля Бучача чоловік підірвав гранату в автомобілі 13:35 Сотні тернополян та гостей міста долучилися до участі в «Гаївках з молоддю» photo_camera 13:00 Тернопільська «Нива» зіграє домашній матч проти «Лівого Берега» 12:35 У Тернополі відзначили переможців конкурсу «Учень року – 2026» 12:02 Аварія на Петриківському перехресті. Утворився затор play_circle_filled 11:43 Директора підприємства з Тернопільщини засудили за привласнення майна та службове підроблення документів 11:15 Було-стало: фасад будинку на Руській, 33 перефарбували play_circle_filled 10:44 Аварія в центрі Тернополя: зіткнулися BMW та Volkswagen 10:16 Дитячу філію ФК «Карпати» відкрили у Байковецькій громаді photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up