У Тернополі в працівника дитячої поліклініки підтвердили коронавірус. Чи приймають там відвідувачів?

У Тернополі в працівника дитячої поліклініки підтвердили коронавірус. Чи приймають там відвідувачів?
  • Друге поліклінічне відділення Тернопільської міської дитячої лікарні відтепер працює в особливому режимі. Тут пацієнтів приймають лише за електронним записом. 
  • У працівника відділення підтвердили коронавірус, "20 хвилин" стало відомо із власних джерел. Проте заклад роботу не припинив. 
  • За яких умов працює поліклініка, читайте у матеріалі. 

- Ми маємо робити щеплення малюку у педіатричному відділенні №2 на Лесі Українки, але нам повідомили, що відділення працює в особливому режимі, бо там виявили хворих на коронавірус, - каже тернополянка Оксана. - Чи можна звертатись для щеплення чи відділення зовсім закрили? 

Інформацію про те, що у відділенні підтвердили один випадок захворювання на коронавірус, підтвердив директор КНП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня" Андрій Артимович. 

- Зараз троє працівників Тернопільської міської дитячої лікарні мають підтверджений діагноз -коронавірус, - каже Андрій Артимович. - Один із них - працівник поліклініки на вулиці Лесі Українки. У відділенні провели необхідну дезінфекцію. Працівники, які були контактними, перебувають на самоізоляції. 

Як працює поліклініка

За словами директора зараз відділення працює у режимі карантину, які і інші медзаклади в Тернополі.

 - У поліклінічному відділенні надають невідкладну та консультативну допомогу, - каже пан Артимович. - Також проводяться усі необхідні щеплення. Проте обмежений вільний плановий захід, а пацієнтів приймають лише за електронними записами, щоб зменшити контакт між пацієнтами в приміщеннях. 

Тож, якщо ви плануєте похід у поліклініку - краще спочатку проконсультуйтесь із сімейним педіатром, а він вже дасть роз'яснення, куди та коли звертатись. 

Коло контактних встановлюють

- Уже кілька осіб визнано контактними, - каже Андрій Артимович. - Усі вони перебувають на самоізоляції. Ми постійно тестуємо усіх працівників нашого медзакладу ПЛР-тестами та методом ІФА. 

Андрій Артимович наголосив, що за результатами епідрозслідування жоден із хворих працівників дитячої лікарні не заразився у медзакладі.

- У нас немає випадків професійного захворювання, - каже лікар. - Це означає, що ніхто із тих, медиків, які працюють з хворими на коронавірус, не заразився від них. Потрібно розуміти, що медики - теж люди. Вони так само ходять в магазини, їздять маршрутками та контактують з людьми. На роботі вони працюють під повним захистом з дотриманням норм безпеки. 

За інформацією про те, скільки випадків захворювання серед медиків у Тернопільській дитячій лікарні, журналісти "20 хвилин" звернулись і в Тернопільський обласний лабораторний центр. Проте наразі там повідомили, що триває епідрозслідування, і його результати зможуть повідомити лише після того, як будуть опрацьовані усі матеріали. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Оксана Туряб
    Дурість підхопили.
  • Lesia Povazhna
    Може ще щось підхопили досить брехати
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На хабарі затримали жителя Тернопільського району, який обіцяв військовому вирішити питання з ВЛК 21:01 «Найбільша нагорода — врятовані життя»: історія Володимира Цупера, який допомагав рятувати людей із палаючого будинку 20:00 Забули чи не схотіли показувати? Що не так із деклараціями голів ВЛК у Тернополі 19:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 24 і 25 листопада (оновлене) Від читача 13:07 ВАЖЛИВО !!! Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 19:00 Прощаються із працівницею департаменту соцзахисту Галиною Мацьків. Моляться за душі її доньки та онуки 18:00 Неповнолітній на авто тікав від патрульних і «заробив» три протоколи 17:30 У Тернополі триває пошук безвісти зниклих: фахівці працюють серед сотень тонн завалів 17:00 П'яний водій у комендантську годину пропонував 10 тисяч доларів хабаря патрульним — прокуратура 16:35 «Національний кешбек» змінив категорії витрачання коштів 16:25 Речей вдосталь: представники парафії Архистратига Михаїла розвозять продукти і ковдри постраждалим від ракетного удару 16:00 У будинку на 15 Квітня, що постраждав від ракетної атаки, встановлюють вікна 15:31 Шестеро дітей, чиє світло не згасне: Тернопіль оплакує наймолодших жертв ракетного удару 15:15 Українці почали отримувати перші виплати за програмою «Зимова підтримка» 14:46 Камінь за каменем, без сну і перепочинку: обличчя рятувальників, які боролися за кожне життя у Тернополі photo_camera 14:05 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернопільщини на понад 350 000 гривень 13:30 Безоплатне лікування зубів для ветеранів у Чорткові: як і де можна отримати послугу 13:00 На Збаражчині зупинилося серце колишньої зв'язкової ОУН-УПА Ганни Самотіс 12:25 Зморені, почорнілі від пилу, але незламні…Показали обличчя рятувальників, які чотири доби розбирали завали photo_camera 11:55 Плетіння маскувальних сіток та заняття з психологом: які заняття пропонують для людей поважного віку в Терцентрі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up