Партнер рубрики Події

У селі на Тернопільщині на чоловіка впало дерево. 49-річний Василь не вижив (ОНОВЛЕНЕ)

У селі на Тернопільщині на чоловіка впало дерево. 49-річний Василь не вижив (ОНОВЛЕНЕ)

Нещасний випадок трапився на Кременеччині у селі Жолоби. 

Нещасний випадок в результаті падіння дерева зареєстрували працівники Кременецького районного відділення поліції, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

16 лютого близько 11:00 надійшло повідомлення від лікаря бригади екстреної медичної допомоги про те, що в одному із сіл на чоловіка впало дерево.

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що потерпілий допомагав сусідові обрізати дерева на господарстві. Одне з них сильно похилилося над будинком, і аби запобігти нещастю, чоловіки вирішили його зрізати. Користувалися бензопилою. Під час роботи ясен сильно похилився і почав падати. 

Відео дня

48-річний чоловік побачив це занадто пізно і спробував втекти, але не встиг. Дерево впало на нього, придавивши стовбуром. Сусід викликав швидку, але медики лише констатували смерть.

Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із статтею 115 ККУ з позначкою "нещасний випадок".

Що відомо про загиблого

Як вдалося дізнатися нашим журналістам, чоловіка звати Василь Вознюк, він проживав у селі Жолоби, що на Кременеччині. Працював лісником в Кремліс. Разом з дружиною Людмилою виховав двох синів. Один з невісткою і внучатком, що народилось минулоріч, проживав з батьками у Жолобах. Інший з сім'єю в Америці. Там же живуть і батьки Василя. Мами не так давно не стало, померла у Штатах. Батько досі там, як й один з синів Василя, який там проживає разом з сім'єю. 

І він, і дружина місцеві. Пан Василь — із багатодітної сім'ї, має ще троє сестер і брата Сашка.

Коли ховатимуть чоловіка, поки невідомо — чекають на приїзд родичів з-за кордону.

Яка має бути безпека праці

У поліції наголошують, що вирубка аварійних дерев - це підвищення травматизму при виконанні цих робіт. Роботи зі спилювання дерев мають свої ризики. Повністю їх ліквідувати не вийде, але зменшити можна за рахунок знання заходів безпеки:

Знадобиться спеціальний одяг, надійне захисне взуття, спеціальні рукавички і будівельна каска;
Перед роботою з інструментами переконайтеся, що в них немає поломок, що вони не відключаться в самий невідповідний момент;
Деяке обладнання не призначене для тривалих робіт без перерви;
Через вітер траєкторія падіння стовбура може змінитися. Тому виконувати роботу варто при спокійних погодних умовах.
Переконайтеся, що нічого не перешкоджає просуванню навколо стовбура. Робочий простір має бути очищений, видаліть всю непотрібну рослинність. При вітрах зрубувати дерева заборонено. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up