У Тернополі однорічна дівчинка вдавилася шоколадкою. Її врятували

У Тернополі однорічна дівчинка вдавилася шоколадкою. Її врятували

30 червня о 22.24 бригада швидкої виїжджала на вул. Транспортну в Тернополі, до однорічної пацієнтки.

За словами рідних відомо, що дівчинці дали шматочок шоколадки, якою вона подавилася, повідомляє Центр ЕМД Тернопільщини.

— До приїзду швидкої батьками було виконано прийом Геймліха, — цитуємо генерального директора Центру ЕМД Тернопільщини Михайла Джуса. —  Із підозрою на стороннє тіло в глотці маленьку пацієнтку, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, оскільки батьки від госпіталізації відмовилися.

Загалом за 30 червня медики швидкої у Тернопільській області обслужили 229 викликів до пацієнтів, здійснили 73 госпіталізації; з них по Тернополю обслужено 99 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 37 пацієнтів. За 30 червня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 2 виклики до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 2 ковідних пацієнти.

Відео дня

За останню добу поменшало викликів до ковідних хворих. Найбільше, як завжди, було викликів до пацієнтів із серцево-судинними недугами та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побутові травмування, ДТП та різні нещасні випадки.

Довідка

Прийом Геймліха застосовується при закупорюванні верхніх дихальних шляхів стороннім тілом і передбачає різке натискання на черевну стінку під грудиною. Лікар уперше описав цю процедуру в 1974 році.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up