Українців, які повертаються з-за кордону, не повинні змушувати до тесту на COVID-19

Українців, які повертаються з-за кордону, не повинні змушувати до тесту на COVID-19

Громадяни України не зобов'язані проходити тест на коронавірус для того, щоб повернутися додому.

У МОЗ розповіли про випадок, коли моряків змушували проходити тест на коронавірус в одному з аеропортів. Про це в ході онлайн-брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер.

За його словами, якщо такі випадки будуть фіксуватися в подальшому, то можна припустити, що це робиться навмисно, щоб працювати з конкретною лабораторією в аеропорту, повідомляє РБК-Україна.

"Я хочу передати привіт в Одеський аеропорт і нагадати, що наші громадяни не зобов'язані проходити тестування для того, щоб повернутися в нашу країну. Їм встановлюється відповідний додаток, і вони в стандартному режимі можуть скласти тести, та будуть зняті з самоізоляції", - заявив Кучер.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Здоров'я після полону: як захисникам отримати медичну допомогу 21:00 У Тернополі з 15 квітня перевірятимуть газові мережі в будинках 20:00 Молився тричі на день у полоні, щоб зустріти Великдень удома: історія військового Петра Базара 19:00 На Шашкевича будуватимуть. Рух у Центрі обмежать Від читача 17:21 Як служба зайнятості допомагає молоді Тернопільщини знайти своє місце на ринку праці? 18:00 «Питання справедливості»: Зеленський про повернення чоловіків в Україну 17:25 Аварія в центрі: водійка у стані сп'яніння залишила місце події 17:10 Їхні сліди ще не остигли: Тернопіль пам'ятає героїв 35-го батальйону photo_camera 16:47 Ямковий ремонт на Лесі Українки. А де ще є ями? (Опитування) 16:20 Допомога 1500 гривень: чи враховуватимуть виплати при призначенні допомоги малозабезпеченим 15:50 Долучайтесь до благодійного аукціону для трирічного Лук’янчика: головний лот — артефакт з Торецька 15:15 З 16 квітня відновлюють маршрут до дач 14:35 У Тернополі створили петицію про обов'язковий дизайн-код історичної частини міста 13:47 Через борги за оренду на Тернопільщині хочуть повернути громаді 4,2 га землі 13:10 У Сопільче 16 квітня лунатимуть гаївки 12:34 Президент підписав закон про продовження військового збору після завершення війни 11:55 Робіть запаси: 15 квітня без води будуть мешканці кількох вулиць на Дружбі 11:20 Opel перекинувся у кювет, BMW врізався у Toyota: деталі аварій на Тернопільщині 10:45 З банківської карти 30-річної жінки зникли понад 101 тисяча гривень 10:10 Помер майстер спорту України з пауерліфтингу, тернополянин Артур Олійник
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up