В МОЗ назвали правила роботи стоматологів під час карантину (ІНФОГРАФІКА)

В МОЗ назвали правила роботи стоматологів під час карантину (ІНФОГРАФІКА)

Працівники стоматологій перед початком роботи мають проходити температурний скринінг та працювати у засобах захисту.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/country/v-moz-perelichili-pravila-roboti-stomatologiv-pid-chas-karantinu-novini-ukrajini-10999655.html

Стоматологічні клініки почали працювати у звичайному режимі, однак заради безпеки пацієнти та лікарі мають дотримуватись під час епідемії низки правил. Відповідне повідомлення з’явилось у телеграм-каналі МОЗ, Коронавірус_інфо.  

Зокрема, прийом пацієнтів має вестися за попереднім записом.

Правилами передбачено, що відвідувачі очікують прийому поза межами приміщення  і не водять із собою супроводжуючих (якщо мова не йде про дітей віком до 14 років, інвалідів та людей похилого віку).

У пацієнтів має бути доступ до антисептиків та рідкого мила.

Працівники стоматологій перед початком роботи мають проходити температурний скринінг.

Працювати необхідно у засобах захисту: респіратором без клапану, герметичних окулярах, з щитком для обличчя та шапочкою.

Відвідувачів слід записувати на прийом із інтервалом не менше 15 хвилин.

Під час запису та в день прийому слід проводити телефонне опитування пацієнта.

Перебування у стоматологічному кабінеті має бути ізольованим.

Після кожного прийому слід проводити ретельне прибирання.

З кабінетів мають бути прибрані рекламна продукція, журнали та іграшки.

В МОЗ назвали правила роботи стоматологів під час карантину (ІНФОГРАФІКА), фото №1 на сайті 20minut.ua

Читайте також У МОЗ назвали нові правила роботи салонів краси
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up