В Україні розпочалася вакцинація проти COVID-19 організованих колективів. Як записатися

В Україні розпочалася вакцинація проти COVID-19 організованих колективів. Як записатися

Станом на 21 червня 2021 року вже зареєстровано 1 447 заявок на вакцинацію колективів, загалом на 216 893 особи.

 

Розпочалася вакцинація проти COVID-19 компаній, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих щепитися. Їх щеплюють вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech, повідомляє МОЗ України.

Організовані колективи вакцинують у кожному регіоні України в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Цей процес відбуватиметься поступово та залежатиме від кількості мобільних бригад з імунізації. Водночас навчання медичного персоналу для вакцинації продовжується, а кількість бригад постійно зростає.

Залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення співробітників компанії можна за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. 

Для цього організовані колективи мають призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації. Ця людина складає поіменні списки охочих щепитися працівників. Таких людей має бути не менше ніж 50. 

Коли підійде час щеплення колективу, регіональний координатор з вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень. 

До приїзду мобільної бригади керівництво колективу має забезпечити необхідні умови:

  • Приміщення для вакцинації:

- заздалегідь підготовлене, гігієнічно чисте, добре освітлене;

- відділене від будь-яких виробничих площ або відкритих просторів з робочими місцями;

- має вентиляцію для постачання свіжого повітря (припливна вентиляція, вікно тощо);

- має достатню площу для комфортної роботи мобільної бригади з вакцинації у складі щонайменше 3 осіб;

- обладнане кушеткою для пацієнтів, стільцями та столиками для роботи мобільної бригади;

- має столик, що може вмістити одну невелику сумку-холодильник (термоконтейнер), ін’єкційні матеріали та коробку для безпечної утилізації шприців;

- має доступ до місця для гігієни рук (доступ до рукомийника), диспенсер зі спиртовмісним антисептиком, та дезінфектант для обробки столика, де розгортається місце підготовки вакцини для щеплення;

- має доступ до інтернету (WiFi).

  • Приміщення для медичного спостереження після щеплень протягом 30 хв, яке може вмістити 5-10 осіб.
  • Засоби індивідуального захисту – маски, які закриватимуть рот та ніс (по 1 шт. на кожного працівника на кожні 2 години).

 

Якщо охочих щепитися в компанії менш ніж п'ятдесят, у Міністерстві охорони здоров’я радять їм записатися до листа очікування  вакцинації індивідуально на сайті або у мобільному додатку “Дія” чи за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. 

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Неймовірний сирний торт з вишнею: стане улюбленим десертом на будь-яке свято 12:03 Втеча з країни за 9 тисяч доларів: авто до кордону, потім пішки, а далі — через річку 11:00 На Тернопільщині ліквідували 11 пожеж 10:03 росія атакувала «Кинджалом» та сотнями дронів: деталі нічного удару по Україні Від читача 17:28 Донецка 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Галаса і Олексія Душака 21:00 Кешбек за січень: коли почнуть отримувати виплати українці 20:03 Прийшов в гості до сусіда і забив його до смерті. Що на це сказав суд 19:12 У ніч проти 29 березня Україна перейде на літній час 19:00 Тернопіль оновив температурний рекорд 49-річної давнини 18:00 «Клієнтів» з Тернополя троє спільників намагалися незаконно перевезти через кордон photo_camera 17:00 Театральним діячам Тернопільщини присвоїли почесне звання 16:00 Не кришиться, не липне і легко розрізається: як приготувати найкращу шоколадну глазур для паски 15:00 «Ціна життя — майже три мільйони доларів»: історія трирічного сина військового з Тернополя 14:00 У Зарваниці відбудеться Хресна дорога 13:02 Конфлікт через землю: власники паїв на Тернопільщині вийшли на акцію протесту. На місці є поліція
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up