В Україні зафіксували штам коронавірусу "Дельта". Що відомо?

В Україні зафіксували штам коронавірусу "Дельта". Що відомо?

На 23 червня в Україні зафіксовано два випадки коронавірусної хвороби, викликані новим штамом Дельта.

Зараз пацієнти перебувають в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва під медичним наглядом. Їхній стан стабільний, про це повідомили в Міністрестві освіти України

“В Україні зареєстрували два випадки коронавірусної хвороби викликані штамом Дельта. Секвенування вірусу та підтвердження мутації було проведено Інститутом молекулярної біології та генетики 22 червня 2021 року”, - повідомив Ігор Кузін.

“До 25-го червня, за окремим дорученням РНБО, буде підготовлено комплексні пропозиції задля протидії поширенню коронавірусу штаму Дельта в Україні”, - підсумував головний державний санітарний лікар. 

Він додав, що для зменшення ризику поширення штаму Дельта в Україні, на сьогоднішньому засіданні Уряду вже підтримали впровадження низки заходів. Громадянам, які прибули з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів, заборонено перетин державного кордону України без негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного безпосередньо в пунктах пропуску (пунктах контролю). Вказана норма почне діяти з 25 червня 2021 р.

Довідково: новий штам вірусу COVID-19 Дельта вже виявлено в понад 90 країнах світу. Він розповсюджений в Республіці Індія, Російській Федерації, Португалії та Великій Британії. За даними служб громадського здоров’я останньої, де новий штам відповідає за понад 60% інфікувань, він в 1,6 разів більш контагіозний, а також в 1,45 разів збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування. Потреба в госпіталізації виникає вдвічі частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Інструкторка поліції з Тернопільщини здобула «бронзу» на всеукраїнському турнірі з боксу 21:00 З бринзою, кропивою та навіть білими грибами: Надія Шушайло розвиває бренд корисних солодощів у Тернополі 20:00 Біля парку Шевченка збудують паркінг. Є дозвіл 19:00 Що відбувається за дверима виробництва «М'ясних витребеньок» в Озерній: репортаж із цеху play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:34 Уряд оновив систему бронювання. Якими є основні зміни? 18:06 На пляж «Циганка» у Тернополі шукають матросів-рятувальників 17:27 Під час ремонту у медзакладі зникли майже 200 тисяч гривень: судитимуть керівника фірми 16:48 «Спорт повертає впевненість у власних силах»: ветерани з Тернопільщини перемогли на Unbroken Games 16:16 Бізнес отримав нові можливості для енергопроєктів: Уряд запустив пільгову програму 15:46 Готуйте парасольки і будьте уважними за кермом: синоптики прогнозують тривалі дощі 15:01 Тернопільські спортсменки вибороли «срібло» на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки 14:45 Застілля у Бережанах закінчилося реанімацією: поліція затримала підозрюваного 14:15 Скандал у школі №22: частина вчителів погрожують звільненням через конкурс на посаду директора 13:35 У ставі Хоросткова зафіксували перевищення шкідливих бактерій 13:02 Купівля паливних талонів в інтернеті обернулася шахрайством 12:30 На трасі Почаїв–Зборів мотоцикліст із пасажиркою потрапив у ДТП: водій утік 12:01 Концертом на підтримку воїнів відзначить 35-річчя народний аматорський жіночий хор «Дзвони пам’яті» 12:00 Давнє ремесло збивання масла: в Агроленді відтворили традиційний процес вручну play_circle_filled photo_camera 11:25 За погрози патрульним отримав підозру водій із Теребовлі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up