Вага в лікарнях розрахована до 150 кг

Вага в лікарнях розрахована до 150 кг

Зважити повну людину – це проблема, кажуть лікарі. Лікарняні ваги розраховані на вагу до 150 кг.

- Часом привозять пацієнтів, які навіть з машини не можуть вийти, - розповідає обласний ендокринолог Надія Гулько, - йдемо на огляд до них до машини. Дехто каже, що важився в селі на тоці, де важать зерно, бо інша вага не бере.

Зокрема, вагу до 160 кг ми побачили у приймальному відділенні інфекційної лікарні Тернополя.

Відео дня

В травні в 2-у міську лікарню у реанімацію потрапив пацієнт з надмірною вагою через підозру на проблеми з серцем. Пану Василю 47 років. Місцеві ЗМІ повідомляли про те, що він важить 300 кг і для того, аби його доставити в лікарню викликали дві команди рятувальників.

Та як повідомили нам у лікарні, зважити пацієнта з такою вагою взагалі немає можливості. Чоловік розповів медикам, що коли останнього разу важився, то мав вагу 248 кг. Проте, коли це було, медики не знають. У лікарні чоловік пробув кілька днів і коли його стан покращився, його виписали. Племінник забрав його у село для оздоровлення.

- Стосовно пацінтів із надлишковою вагою треба в комплексі розглядати питання, проблема не лише зважити. Вся діагностична апаратура має певну глибину проникнення, - зауважив заступник головного лікаря з медичної частини міської лікарні №2 Станіслав Паламар. - Будь-які узд апарати, ехо, щоб ехокардіоскопію зробити – будь-яка апаратура має певну глибину дослідження. Якщо підшкірного жиру є 20 см, то до серця просто не доходить уз-сигнал, нема картинки на екрані. Це надзвичайна проблема для людей з надлишковою вагою, бо нині діюча діагностична апаратура не розрахована на таку ступінь ожиріння. І коли ставиш датчик на живіт, грудну клітку, чи хочеш подивитися, що в людини з печінкою чи нирками, хочеш обстежити будь-який орган – а на екрані сіра картинка, то про що можна говорити. Це основна проблема. Навіть найновіше обладнання має таку особливість. Апаратура побудована за таким принципом, щоб не чини негативного впливу на організм. Вони мають певну амплітуду проникнення і певну силу сигналу. Бо якщо сила буде завелика, то це шкодитиме людям зі звичайною вагою.

Також людям із зайвою вагою проблемно зробити рентген чи МРТ. Такі пацієнти не поміщаються в трубу апарата, когось неможливо поставити в рентген-аппарат. Зазвичай пацієнтам з надмірною вагою більше проводять клінічну діагностику, а не інструментальну, зазначив лікар.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • David Starr
    Нафіга стільки жерти?
  • Piter Savka
    Треба купити таку вагу якою худобу важать
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:40 На Тернопільщині зустріли звільненого з полону бійця Олега Кравця 20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up