18-літній дівчині необхідний титановий імплант для хребта

Галина Бутрин все життя страждає через викривлений хребет. Щоб виправити вроджену ваду дівчині, необхідно зібрати 250 тисяч гривень на операцію.  

18-літній дівчині необхідний титановий імплант для хребта

Дівчині поставили діагноз прогресуючий ідіопатичний правобічний S-подібний сколіоз 4 ступеню. Вона не пасує перед хворобою, намагається вести повноцінний спосіб життя. Зараз закінчує другий курс у Зборівському коледжі, де навчається на менеджера.

Галина живе у прийомній сім’ї із дев'яти років після смерті матері. Спочатку нею опікувалася старша сестра, але після виїзду за кордон її забрала до себе тітка. Вже тоді у дівчинки було помітно невелику деформацію скелету, однак із віком ситуація тільки погіршувалась. Галина відчуває постійний дискомфорт і біль зі сторони внутрішніх органів, тулуба, а почасти і серця. Нахил хребта у неї 120 градусів при 90 градусів у здорової людини. Внаслідок недоліків у будові опорно-рухового апарату ребра притискаються до легенів та серця, що викликає ускладнення дихання і биття серця. В дівчини може розвинутись ураження легень і серця. Без лікування у неї є суттєвий ризик захворіти на легеневі інфекції та пневмонію.  

 - Ми їздили з нею в Євпаторію, в санаторій, який займається реабілітацією людей із проблемами хребта.  – каже прийомна матір, Ольга Миколаївна. - Але на операцію вона не згоджувалася, боялася померти на операційному столі. Щороку ми їздимо в обласну лікарню, проходимо різноманітні процедури, тут їй проводять курс фізичних вправ, гріття, масаж. В кінці кінців нам порадили звернутися у Харківський інститут патології хребта і суглобів.  Там подивились на рентгенівський знімок Галинки і сказали, що візьмуться за неї. (http://www.amnu.gov.ua/manufacturer/1/22/nstitut-patolog-hrebta-ta-suglob-v-m-prof-m-sitenka-namn-ukra-ni/ )

Для того, щоб виправити ситуацію, дівчині нобхідно зробити операцію зі встановлення металевого імпланта із гачків, гвинтів та пластинок, які кріпляться на хребет. Він дасть змогу вирівняти хребет і позбавити дівчину щоденного болю.  Подібну операцію можуть зробити у Харкові за 90 тисяч гривень. Разом із витратами на перебування в лікарні та післяопераційну реабілітацію загальна сума становить 250 тисяч гривень.

Щоб дівчина змогла далі жити здоровою і щасливою потрібна ваша допомога.

Номер картки ПриватБанку: 5168 7572 6340 8033

Телефон прийомної мами, пані Ольги – 068-649-90-24
Галини Бутрин – 068-649-90-32.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up