18-річний Андрій Олексюк у реанімації. Просять допомоги та щирої молитви

18-річний Андрій Олексюк у реанімації. Просять допомоги та щирої молитви
  • Хлопець прийшов до тями, але стан вкрай важкий.
  • Потрібні кошти на лікування хлопця. Батьки просять медикаменти не шукати, адже і препарати, і дозування можуть змінювати в процесі лікування, яке є дуже дороговартісним.

 

Четверту добу у реанімації перебуває 18-річний студент Технічного коледжу Андрій Олексюк. Стан хлопця вкрай важкий. Йому діагностували менінгоенцефаліт.

  • Просимо Вашої допомоги для сина працівника кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин В.П. Олексюка – Андрія Олексюка, 2001 р.н., студента Технічного коледжу, - таке повідомлення з’явилось на офіційному сайті Технічного університету. - Він у важкому безсвідомому стані з менінгоенцефалітом. Четвертий день знаходиться в реанімації обласної психоневрологічної лікарні.

«Щоденно потрібно 5 ампул Октаган 5, ціна за ампулу 5700 грн, - пишуть колеги батька. - Також просимо щирої молитви за його одужання».

Щирої молитви за сина просять і батьки.  

  • Він прийшов до тями, але стан – дуже важкий, - розповів батько 18-річного Андрія Василь Олексюк.

Почалось все зі звичайної застуди ще минулого тижня. У хлопця піднялась температура до 37, 8 і боліло горло. Почали лікування, температура впала. Минулої суботи зранку температура різко стрибнула догори – стовпчик термометру зупинився на позначці 39, 9 градусів. Хлопцеві зробили рентген легенів, адже, підозрювали, що у нього пневмонія. Проте знімок показав – все в порядку.

Зранку в неділю хлопець вже був без свідомості. Батьки викликали швидку.

  • Лікарі все, що можуть, роблять, - розповів батько. Чоловікові дуже важко говорити через хвилювання за сина. - Вірусний менінгіт. Не можуть досі встановити причини. Всі аналізи, що здавали, були добрими. Лише МРТ, яке робили в неділю ввечері, показало: запалення оболонки головного мозку.

Щодо препарату, необхідного юнакові, батьки просять не купувати його. В Тернополі цих медикаментів немає, їх замовляють у Києві, в офіційного представника. І щодня привозять Андрієві потрібну дозу. Проте призначення може змінюватись. А повернути ампули, кожна з яких тягне майже на 6 тис. грн., буде неможливо.

Проте лікування хлопця – надто дороговартісне. У добу йде не один десяток тисяч гривень. Тому просять фінансової допомоги. А також щирої молитви за одужання Андрія.  

Довідка

Хто має можливість допомогти, номер карти ПриватБанку мами Андрія, Олексюк Тетяни 5168 7423 5933 2339.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Дитину прооперували в утробі матері: львівські лікарі провели унікальну операцію photo_camera 21:00 Томати заради лікування: як сім'я 22-річного Сашка заробляє на реабілітацію сина власною справою 20:00 Рекордна спека у Тернополі: як від неї рятуються жителі міста play_circle_filled 19:35 1 липня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 Купи пакетів, пляшок та обрізаних гілок: тернополянин скаржиться на засмічення прибережної зони Ставу play_circle_filled 18:00 На Тернопільському ставі віндсерфінгісти з усієї України боролись за перемогу photo_camera 17:30 Дія відтепер відображатиме штрафи за порушення правил паркування у Тернополі 17:00 У Зарваниці відбулись професійні прощі податківців та аграріїв photo_camera 16:31 Контрабанда кратому на понад 60 мільйонів: вручили дві нові підозри за перевіз із Чехії 16:00 Продавав по три тисячі за дозу: у Скалаті затримали чоловіка за торгівлю наркотиками 15:30 Встановили чоловіка, який травмував собаку на ринку. Зоозахисники вимагають суворішого покарання 15:10 Біля Тернопільського ставу виявили фрагмент міни 14:50 Тернопільські волонтери, які супроводжують Героїв «На щиті», закликали долучатись до кортежів водіїв з громад 14:20 «Обмін» криптовалюти в месенджері закінчився втратою восьми тисяч доларів для тернополянина 13:40 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: сунуть грози та шквали 13:07 Вона вчила любити слово і життя: у Почаєві прощаються з учителькою Христиною Кривіцькою 12:30 На Корольова горіла квартира: із задимленого приміщення врятували чоловіка 11:55 Із під'їзду багатоповерхівки в Тернополі вкрали дитячий квадроцикл 11:20 Обіцяв за дев'ять тисяч доларів «зняти» з розшуку двох братів: судитимуть тернополянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up