Де тернополяни можуть здати непотрібні речі

Де тернополяни можуть здати непотрібні речі

Непотрібні одним одяг чи взуття можуть знадобитися іншим. Головне, щоб речі були цілими і чистими, тоді їх можуть прийняти в міському товаристві Червого Хреста.

 

Непотрібні одним одяг чи взуття можуть знадобитися іншим. Головне, щоб речі були цілими і чистими, тоді їх можуть прийняти в міському товаристві Червого Хреста.

Тернопільська міська організація Товариство Червоного Хреста, що діяла на вул Київська, 3Б нещодавно переїхала на вул. Шпитальну, 2.

Знайти приміщення непросто: воно знаходиться у дворі Тернопільської комунальної лікарні швидкої допомоги. Саме тут тепер діє «Банк речей», у який можна здати і де соціально незахищені можуть взяти користований одяг, взуття, дитячі іграшки, книги та деякі товари повсякденного вжитку.

– Одяг, взуття та інші речі до центру тернополяни приносять часто, - розповідає голова Тернопільської міської організації Товариство Червоного Хреста Тетяна Лех. - Але часто віддають одяг, який зовсім не придатний для користування: брудний та з дірами. Ми, звісно, розсортовуємо все, відкидаємо неналежні речі, і просимо благодійників поважати тих, кому допомагають.

Тетяна Лех каже, що зараз найбільша потреба у взутті, оскільки воно швидко зношується.

- За травень допомогу в банку залишила 21 особа, а звернулися по речі – 75, - розповідає вона. – До нас звертаються різні категорії людей: переселенці, багатодітні сім’ї, малозабезпечені, люди похилого віку, люди без постійного місця проживання – допомогу отримає кожен. Головне, - не бути байдужими до біди інших. Адже те, що не потрібно вам, може стати справжнім скарбом для інших.

Довідка

У будні речі можна віддати і взяти з 9:00 до 17:00 , у п’ятницю з 9:00 до 16:00.

Контактний телефон: 43-76-09

Автор Ольга Турчак

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Кремнеці ремонтують стартову естакаду для санного спорту photo_camera 21:00 Вільний від «правильності»: колеги в пам'ять про загиблого журналіста Героя Віталія Дереха photo_camera 20:00 У Тернополі стартував купальний сезон: журналісти перевірили міські пляжі photo_camera 19:03 Знайшли застреленим у ТЦК Тернополя: що відповіли на запити журналістів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 В аварії неподалік Тернополя постраждали четверо дітей. Серед них — дитина 17:20 На Львівській частково перекрили рух транспорту 16:50 На фасаді будівлі поліції в Тернополі завершили 15-метровий мурал 16:15 У Тернополі теплоходи знову курсуватимуть до Дальнього пляжу 15:45 11,4 мільйони з бюджету передали закладам освіти Тернополя: як розприділили 15:15 Із будинку в Підволочиську зникли коштовності та гроші: затримали підозрюваного в крадіжці 14:35 На Тернопільщині оголосили штормове попередження: через дощі та грози може піднятись рівень води 14:02 Затримали трьох начальників районних ТЦК з Тернопільщини за підозрою у завищенні показників мобілізації 13:20 Землі заказника Серетський після тривалих судів повернули у власність держави 12:37 На Бандери 15-річна дівчина потрапила під колеса авто 12:00 Нові тарифи на проїзд в автобусах і тролейбусах затвердили у Тернополі 11:26 У полі на Тернопільщині горів комбайн 10:52 Після домашньої сварки в одному з сіл Білецької громади, чоловік підірвав гранату 10:10 На ринку в Тернополі тест-драйв електросамоката обернувся крадіжкою 09:37 В Україні 11 червня вперше офіційно відзначають День Сил безпілотних систем Збройних Сил України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up