Допоможіть 6-річному хлопчику. Терміново потрібні кошти на операцію

Допоможіть 6-річному хлопчику. Терміново потрібні кошти на операцію

Шестирічний тернополянин Олег Жмурко потребує операції в Києві. Її вартість - 47 000 грн, самотужки цю суму самотня мати зібрати не може.

В Олега пухлину верхньої третини лівої великогомілкової кістки виявили коли йому було два рочки. З того часу було чотири операції, наступна запланована на 1 червня.

Вартість операції, яку мають зробити в Інституті травматології та ортопедії в Києві, - 47 000 грн. Для матері, яка самотужки виховує двох дітей, це непосильна сума. Незважаючи на хворобу, хлопчик готується до школи.

- Дуже хочу, щоб Олежик цього року пішов до школи з усіма дітками, - каже мама Тетяна Жмурко. - Здали вступні екзамени в перший клас, але все залежатиме від його самопочуття. У хлопчика було уже чотири операції. Ніби все добре, але кістка деформується, йому важко ходити. Рік тому від раку помер чоловік. Завдяки небайдужим людям частину коштів вдалось зібрати, але операція запланована на 1 червня.

Картка "Приватбанку": № 5168755513058350, мама Тетяна Жмурко.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    телефон мами?
  • Olya Lats
    Якщо ви хочете щоб більше допомогли, розміщуйте фото дитини, номер тел. мами та закордонні рахунки.
    Юля Нікітіна reply Olya Lats
    мама не захотіла розміщувати фото дитини, а телефон попросила, щоб брали в редакції, щоб уникнути шахрайства
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:01 Місяць після обстрілу: як живе родина Хабібулліних, яка дивом врятувалася з палаючої квартири 18:00 Косметолог Руслана Буртняк — експерт, якому довіряють красу (новини компаній) 17:45 Затвердили бюджет Тернопільської громади на 2026 рік 17:00 У Тернополі відкрили Центр захисту прав людини Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 16:30 Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей 16:00 Тернопільську «Нива» залишає Андрій Бей 15:30 Між селами на Чортківщині будуть проводити санітарний відстріл хижих тварин 14:45 Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового не вірить в офіційну версію смерті 14:15 Дякуємо за довіру. Дякуємо за вибір. Дякуємо за «Народний бренд 2025» (новини компаній) 13:45 На Руській двоє дітей влаштували небезпечну поїздку на самокатах 13:35 Оголосили підозру 50-річному жителю Тернополя за незаконне поводження зі зброєю 13:00 У парку «Сопільче» видалять аварійні дерева 12:15 Синоптики попереджають про туман та ожеледь 11:38 «На щиті»: в Україну повернули 1003 тіла загиблих військових 11:30 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 20-21 грудня 10:50 Ще 23 захисники України посмертно отримали звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 10:25 Шахраї виманюють гроші через підроблену «Безпечну доставку»: як діє схема 09:40 У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу photo_camera 09:00 На щиті повертається 24-річний Герой Назарій Силюк з Лановеччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up