Івану Матюку, який впав з шостого поверху, потрібні кошти на операцію

Івану Матюку, який впав з шостого поверху, потрібні кошти на операцію

21-річний Іван Матюк з села Зеблози Кременецького району впав у шахту ліфта з висоти 6-ого поверху. Нещасний випадок трапився ввечері 9 березня. Івану потрібна термінова операція, проте в рідних коштів немає. Тому просять допомогти. 

- Син з друзями чомусь пішли на ту будову. Він каже, що не хотів йти, але вони його кликали, - каже мама Івана пані Світлана. - Як він впав - не памʼятає. Це диво, що він залишився живим після падіння з шостого поверху. Йому в кременецькій лікарні видалили селезінку, зшивали печінку, легені та кишечник. 

Зараз хлопець лежить в тернопільській обласній лікарні у травматології. Його стан уже стабільний, проте необхідна операція на нозі. 

- З ним в лікарні моя сестра, бо я не можу ходити, шість років тому потрапила в аварію,   - продовжує жінка. - Тепер ледь ходжу з двома милицями. Скільки точно коштує операція, не знаю. Спочатку казали, що 20 тисяч гривень, потім - 30.  Але у нашої сімʼї таких коштів немає. Тому прошу у всіх, хто може допомогти. Ми вже витратили багато коштів на лікування Івана і я дуже вдячна тим, хто вже нам допоміг. 

Довідка

Телефон до мами Івана Матюка - 097-639-64-92, пані Світлана. Кошти на лікування можна перераховувати на номер карти "Райффайзен банк Аваль" 4188 3730 2758 9511 на ім'я батька хлопця - Матюк Леонід Степанович.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Пустило
    У державних лікарнях всі оперативні втручання безкоштовні.Якщо з вас вимагають кошти-це однозначно ХАБАР.
    David Starr reply Пустило
    Який зміст хірургу робити операції за державних декілька тисяч в місяць? Плюс дорогі імпортні ліки, плюс інші лікарі та медперсонал. Безкоштовної медицини не було, нема і не буде, бо це непотрібно перш за все самому пацієнту.
    Пустило reply David Starr
    Вірно,змісту немає.Але є священний обов"язок та кримінальна відповідальність за ненадання  медичної допомоги хворому.
    Діонісій reply Пустило
    да при чім тут те, Ви колись пане Пустило лікувались в лікарні ? бажаю Вам не хворіти, а сталась от така біда, за якої ситуації вона сталась , то інше. хто зможе - допомежо. хлоп дурний був, да от так сталось. біда бідою. в наших лікарнях можна безкоштовно померти, а решта всі знають як.
    Пустило reply Діонісій
    Поясніть мені несвідомому,пане Діонісій,що входить у поняття-коштує операція.30 тис.гривень щось багатенько на розхідні матеріали,а на рахунок допомогти у біді я не проти.
    Пустило reply Діонісій
    Поясніть мені несвідомому,пане Діонісій,що входить у поняття-коштує операція.30 тис.гривень щось багатенько на розхідні матеріали,а на рахунок допомогти у біді я не проти.
    Пустило reply Діонісій
    Поясніть мені несвідомому,пане Діонісій,що входить у поняття-коштує операція.30 тис.гривень щось багатенько на розхідні матеріали,а на рахунок допомогти у біді я не проти.
    Діонісій reply Пустило
    пане Пустило, я думаю, після третього однакового повідомлення Вас вже поПустило? :) не ображайтесь, ну от так є. всі прекрасно знають, що в нас медицина безкоштовна, в реалії, умовно безкоштовна, чому кожен херург, анестезіолог і всяка така мерзота (за тих говорю, хто просе грошики, даже не просе, а вимагає), вони зроблять, але за рідних, стрьомно, в нас так є. а чому операція коштує гроші такі ? то мабуть питаня не до мене, а для прокуратури, хоч то не змінить нічого.

    а батькам зараз доказувати немає що, вони думають, як врятувати дитину. всіми можливими і не можливими варіантами.
    Пустило reply Діонісій
    1.Робиш помилку в тексті(або декілька одинакових повідомлень) 2.Люди радіють,що вони розумніші за тебе і забувають,що їх життя гавно.3.Посміхаєшся.
    Діонісій reply Пустило
    вже не попусте..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:10 Стрітення та початок Великого посту: Церковний календар на лютий 2026 року 09:37 Уночі Тернопіль розчищали від снігу. Яка ситуація на вашій вулиці? Надсилайте фото та відео 09:00 На Лановеччині в останню путь провели Героя Сергія Бібі photo_camera 08:00 Пенсійний фонд змінив години прийому в сервісних центрах Від читача 17:21 Без стереотипів: жінки опановуються "чоловічі" професії 21:00 Новини Тернополя за 19-25 січня: дивіться відео! play_circle_filled 20:34 Графік відключення світла в Тернополі та області на 26 січня 20:00 Михайлик-старший прийшов на Різдво та став шостим сином: отець Філюк про велику сім'ю, створену серцем play_circle_filled photo_camera 19:00 Комбайнери, кранівники, столяри — як і де жінки Тернопільщини можуть опанувати «чоловічі» професії 18:00 Вогонь забрав життя людини у Байковецькій громаді 17:00 «Вітьок — це життя»: у Тернополі презентували книгу про Віктора Гурняка photo_camera 16:00 Чорний кіт впав у 18-метровий колодязь: На Чортківщині рятувальники звільнили чотирилапого 15:17 Чотири автівки потрапили в аварію в Підволочиській громаді: є потерпілі photo_camera 15:00 Через пошкодження обладнання декілька вулиць в Тернополі без світла 14:00 «Виїхати неможливо, машина просто застрягла»: тернополянка показала нерозчищену дорогу в парку Нацвідродження 13:00 Присвятив життя медицині: відійшов у вічність лікар з Бережан Анатолій Герасимʼюк 11:51 Ожеледиця та каша зі снігу і спецсуміші: яка ситуація на дорогах і тротуарах Тернополя photo_camera 11:01 Чому в Тернополі не вивозять сніг? По місту кучугури, а на послугу хочуть витратити п'ять мільйонів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up