Мама з хворим сином в Києві зовсім одні. Допоможіть їм!

Мама з хворим сином в Києві зовсім одні. Допоможіть їм!
  • Дві операції з видалення лімфовузлів завтра, 9 лютого чекають 16-річного Артема Зам’ятіна з Тернопільщини. 8 лютого хлопцеві провели біопсію.
  • Артем перебуває на лікування «Охмадиті» у Києві, разом з ним його мама Марія Зам'ятіна. Жінка просить допомоги, адже у Києві вони з сином зовсім одні.

Артем хворіє вже більше року, мама витратила на його лікування дуже багато коштів, трохи допомагали добрі люди. Проте нині мама з сином просто залишилися без засобів на існування. І хоч лікарня «Охмадит» дає потрібні ліки хлопцеві, та кошти потрібні мамі з сином на прожиття. Адже жінка не може залишатися на вулиці у чужому місці, тому вона змушена винаймати квартиру. Окрім того, гроші потрібні на проїзд, харчування.

- Прошу допомоги, бо вже просто не знаю, де взяти гроші в Києві, - каже Марія Зам’ятіна. - В мене в кишені тільки 500 грн. Мій син вже стільки всього пережив. А тепер впав духом, а це найгірше.

Жінка додає, що 9 лютого зранку, коли оперуватимуть її сина також потрібні донори  Києві.  

Марія Зам'ятіна каже, що їй вже соромно постійно просити про допомогу, та іншого виходу немає. Сина вона виховує одна, а важка недуга вимагає дуже багато коштів. Мама додає, що вже зверталася за допомогою до меценатів, нардепів, та відгукуються вони неохоче. Тому найбільше мама розраховує на чуйне серце кожного з нас.

- Може хоч хтось поможе, бо найчастіше помагають прості люди, такі як я, а з мільйонерів толку мало, - каже в розпачі жінка.

Нагадаємо, Артем Зам'ятін - студент тернопільського училища №2, він родом із Бережан, захворів у вересні 2015 року. У хлопця падає рівень тромбоцитів до критичного рівня. Раніше хлопець лікувався у гематологічному відділенні міської дитячої лікарні,  пройшов кілька блоків хіміотерапії, після цього йому трохи полегшало, але недуга не відступає.

Довідка 
Кошти на лікування Артема Замятіна можна перерахувати за реквізитами:  Номер картки у Приватбанку - 5168757298448590, Замятін Артем Володимирович  Для поповнення готівкою в інших українських банках: Код ЄДРПОУ 14360570 МФО банку 305299 Рахунок одержувача: 29244825509100. Телефон для довідок: 0-98- 787- 66- 60 (Марія).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Малюк-богатир: у Бучацькій лікарні народився хлопчик вагою понад п'ять кілограмів 11:05 Вночі на Львівщині лунали вибухи: росіяни атакували критичну інфраструктуру 10:00 Як зігрітися в холодній квартирі без опалення та електрики 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернопільщини Олександра Черненка Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 08:00 Розгортають пункти незламності: де в Тернополі та області можна зігрітись та зарядити ґаджети 20:00 Це був квиток в один кінець: історія кіборга з Тернопільщини Юрія Собка 19:02 Громади розповідають, де є пункти підзарядки. А в Тернополі таких немає 18:00 Юна дизейнерка з Тернополя Катерина Репак здобула перемогу на конкурсі у Відні 17:32 Скільки часу у вас немає електрики? І яка ситуація з опаленням та водою (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ) 17:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 лютого: введено критичні обмеження 16:00 Селище Дружба на Тернопільщині можуть перейменувати 15:00 Відео з місця аварії на Микулинецькій: рятували жінку, яка потрапила під колеса авто 14:03 Електрики у частини тернополян немає від ночі. А що з водою та теплом? 13:06 «Відбивала» чоловіка на Infinity Q50 від патрульних і ТЦК. Як суд покарав тернополянку 12:04 Під нічну атаку потрапили підстанції та повітряні лінії — основа енергомережі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up