Під Новий рік їм нема де подітися. Допоможіть мамі з онкохворим сином знайти житло у Тернополі

Під Новий рік їм нема де подітися.  Допоможіть мамі з онкохворим сином знайти житло у Тернополі
  • За допомогою для Анжели Філанчук з 9-річним сином Дмитром в редакцію “20 хвилин” звернулася класний керівник хлопчика Галина Василько. Вона розповіла історію свого учня, який переїхав до Тернополя з Херсона минулого року.
  • Мама з сином, як каже вчителька, просто втекла через сімейні конфлікти з татом дитини. Хлопчик зазнав через це багато стресу, що і позначилося  на його здоров’ї.

Дмитро два місяці провчився у другому класі тернопільської школи №10 і захворів. Діагноз медиків страшний - лейкемія (рак крові). Вже 10 місяців хлопчик перебуває на лікуванні у гематологічному відділенні міської дитячої комунальної лікарні.

- Наш клас як може допомагає Дмитрику коштами на лікування, також ми збирали гроші всією школою, - каже Галина Василько. - Процес лікування ще довгий, тому фінансова допомога зайвою не буде, допомогти може кожен небайдужий.

Окрім того,  у Анжели з сином є проблеми з житлом, додає вчителька. Дитину невдовзі мають виписати з лікарні, а подітися їм немає куди.

- Вони жили у гуртожитку, там грибок, холодно, дитині туди повертатися не можна, - класний керівник. До того ж це п’ятий поверх, а Дмитрика дуже болять ноги, йому важко ходити. Може знайдеться якась добра людина, яка недорого здасть у оренду квартиру на першому або другому поверсі. Бажано в районі вулиці Лесі Українки, щоб було близько до нашої школи.

Журналістка “20 хвилин” також зв’язалася з мамою Дмитра Анжелою, яка розповіла, що син вже пройшов три блоки хіміотерапії, яка дала багато ускладнень на нервову систему, печінку, ноги. Зараз має бути перерва, а потім дитину знову чекає хіміотерапія, проте вже у таблетках. Загалом лікування Дмитрика буде тривалим. Анжела Філанчук буде вдячна усім за допомогу коштами та у пошуку житла.

Довідка

Кошти на лікування Дмитра Філанчука можна перерахувати на картку: 4149499644618819 (Анжела Філанчук). З пропозиціями про житло телефонуйте за номером 096-595-37-21 (Анжела).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Воля
    0502436971 Марта Левченко - вона допомагає таким сім'ям, які опинились в скрутному становищі
  • Анжела
    Я мама Діми , хотіла всім подякувати за допомогу моєму сину , ми вже закінчили третій блок хіміотерапії і маємо продовжувати лікування вдома , на протязі 10 місяців ми отримували в лікарні всі препарати для проведення хіміотерапії і не тільки і для подальшого лікування вдома нам також хіміопрепарати буде видавати лікарня !!!. В лікарні дуже хороші лікарі , велике дякую їм за це!!!
  • Анжела Василевская Филанчук
    Я мама Діми , хотіла всім подякувати за допомогу моєму сину , ми вже закінчили третій блок хіміотерапії і маємо продовжувати лікування вдома , на протязі 10 місяців ми отримували в лікарні всі препарати для проведення хіміотерапії і не тільки і для подальшого лікування вдома нам також хіміопрепарати буде видавати лікарня !!!. В лікарні дуже хороші лікарі , велике дякую їм за це!!!
  • Ольга Грегоращук
    Напишіть мені в приват, постараюся вам допомогти.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Війна забрала життя Героїв Сергія Чумашова, Руслана Бака та Олександра Мулика 08:00 У Копичинцях розшукують 76-річного чоловіка, який пішов з дому і не повернувся 21:00 «Мені зробили прививку від патріотизму»: що тернопільська блогерка Таня Пренткович пише з Португалії play_circle_filled photo_camera 20:00 У парку «Сопільче» не працюють атракціони через кадровий голод play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:03 Внаслідок негоди на Кременеччині підтопило 24 будинки. Чи отримають люди компенсацію? 18:00 Польща передала сучасне медичне обладнання Тернопільській обласній лікарні 17:30 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: спеки не буде, сунуть сильні вітри 17:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 16:25 «На щиті» через Тернопіль до рідного дому повернувся захисник Іван Локотош photo_camera 15:46 Подружжя тернополян підозрюють у контрабанді наркотиків з Італії 15:02 Загибель дев'ятикласниці на санній трасі в Кременці: судитимуть директора спортивної школи 14:47 На Замотастирській зупинили нетверезого водія електросамоката 14:25 У Яблунові перекинувся Range Rover: постраждали троє людей 13:50 Тернополянка Іванна Дяченко виборола бронзу Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное 13:15 Автівка перекинулась у кювет: в аварії на Чортківщині постраждали четверо людей 12:45 Третю добу в Підволочиську гасять пожежу на території сміттєзвалища 12:10 Назавжди у строю… Тернопіль прощається з поліцейським Іваном Нагайовським, який загинув на Донеччині play_circle_filled photo_camera 11:45 Стоматолог з Тернополя став першим в Україні неродинним донором кісткового мозку і зустрівся реципієнтом photo_camera 11:16 Тернопільська школа №29 має нову директорку: що відомо про Оксану Стецьку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up