Пораненому бійцю з Тернополя потрібна допомога

Пораненому бійцю з Тернополя потрібна допомога
32-річному Олександру Сеньовському 5 лютого під час обстрілу поблизу Дебальцевого гранатою відірвало ногу, поранило руку та обличчя. Лікарі кажуть, що чоловік вижив чудом, проте на нього чекає довге й дороге лікування.

- Гранату розірвало прямо біля нього і те, що він вижив - це чудо, - каже дружина Олександра Надія Сеньовська. - Ногу відірвало відразу, а рука і обличчя в жахливому стані. Добре, що він був у шоломі... 

У лікарні в Артемівську бійцю ампутували ногу і перевели у реанімацію в Дніпропетровськ, де чоловіка прооперували зі штучною вентиляцією легенів.

- Спочатку його сестра обдзвонювала всі лікарні у Дніпропетровську і його ніде не було, - каже жінка. - А потім сказали, що він - у реанімації. Коли його привезли туди, то він стікав кров'ю, рука була вся синя. Лікарі спочатку взагалі не давали ніякої надії і казали, що він не виживе. Але все-таки прооперували. Тепер він точно житиме. 

Після того, як стан Олександра більш-менш стабілізувався, йому склали руку. Зараз чоловік ще у реанімації у Дніпропетровську, де поруч з ним дружина і мама. А вдома на тата чекає 7-річна донечка.

- Поки про те, щоб його переводити з реанімації взагалі немає ніякої мови, - каже пані Надія. - Наразі все, що йому необхідне є тут, у Дніпропетровську. Волонтери допомогли з оплатою реанімації. Проте сказали, що нам на подальше лікування потрібно багато грошей. 

Тож дружина Олександра Сеньовського просить небайдужих допомогти зібрати кошти на лікування чоловіка.

- Ми зараз не в тій ситуації, щоб відмовлятись від допомоги, - додає жінка. - Я розумію, що лікування буде дорогим і невідомо, скільки потрібно буде ліків, операцій і скільки це все коштуватиме. 

Олександр Сеньовський, за словами його дружини, був мобілізований 3 вересня. І пробув у зоні АТО 5 місяців без ротації. 

Довідка

Бажаючі допомогти зібрати кошти на лікування пораненому бійцю можуть перераховувати гроші на картку ПриватБанку 4405 8823 1426 8107 Надія Сеньовська. Контактний телефон до пані Надії - 097-807-60-44

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:16 Скандал у 22 школі триває: вчителі не згодні із владою та готові судитися 18:30 У Збаразькому замку провели лицарський захід пам'яті зниклого безвісти поліцейського Олександра Смолярова play_circle_filled photo_camera 18:00 У начальника Тернопільської ОВА новий радник — паралімпієць Тарас Радь Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:30 Зміни до статутів, тарифи на соцпослуги: сесію облради скликають на 24 червня 16:33 У Кременці відкрили Алею Надії 15:55 Дружба, Кутківці, Пронятин та Ведика Березовиця будуть з пониженим тиском води через промивку мереж 14:40 У Тернополі оштрафували водія вантажівки за те, що заклеїв номерний знак плівкою play_circle_filled 13:50 Рятувальники показали кадри з масштабної пожежі на виробництві в Тернополі play_circle_filled photo_camera 13:17 В Україні спростили отримання е-Рецептів та медичних висновків 12:45 На Тернопільщині затримали водія BMW, який попри судову заборону, сів за кермо 12:41 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт) 12:10 У Чорткові відновлюватимуть місцеву синагогу: міська рада уклала меморандум з єврейською спільнотою 11:35 Залізли через розбите вікно: у Тернополі вкрали два гаманці з приватного будинку 11:04 Мобілізація чи фальсифікації: що відомо про трьох підозрюваних керівників ТЦК на Тернопільщині 10:30 У Зарваниці відбудеться Проща для родин загиблих та зниклих безвісти Захисників 09:48 В Україні запустили в обіг оновлену 100-гривневу купюру 09:10 Горить виробниче приміщення на Текстильній 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Михайла Андрощука та Олександра Шіндяпіна
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up