“Поїхав на заробітки, а повернувся в комі”: 31-річний тернополянин потребує допомоги

“Поїхав на заробітки, а повернувся в комі”: 31-річний тернополянин потребує допомоги
  • Вже понад три місяці лежить у комі тернополянин Ігор Кав'юк. Чоловік через черепно-мозкову травму у Словаччині, впав у кому і досі не прокинувся.
  • Лише один день перебування у центрі нейрореабілітації  коштує понад 6 тис. гривень. Рідні Ігоря просять небуйдужих про допомогу на лікування.

 

- Все почалось з того, що Ігор знайшов роботу логістом у Словаччині, і у пошуках кращого життя поїхав туди заробляти гроші, - розповідає мати чоловіка пані Ярослава. - Робота там була хороша, його дружина збиралась їхати до нього. Але одного страшного для нашої сім'ї дня, він впав зі сходів, у будинку, де жив, і дуже сильно вдарився головою. Він жив у тому будинку ще з трьома хлопцями, і вони, на жаль, не відразу звернулись до медиків. За декілька днів Ігор впав в кому.

Чоловіка потрібно було терміново оперувати. Рідні зібрали кошти і перевезли його зі Словаччини в Тернопіль, де його почали лікувати. Потім медики направили його на лікуванні в Науково-практичний центр нейрореабілітації у місті Бровари, де його й прооперували.

 - Лікарі дають надію, кажуть, що у нього жива кора головного мозку. І тому його можна поставити на ноги, - розповідає дружина Ігоря пані Інеса. - Ігор самостійно дихає, чує, реагує на біль та лікарів. Тому ми віримо у те, що він найближчим часом відкриє очі.

Родина чоловіка просить допомоги у всіх небайдужих, бо не можуть впоратись самотужки. Лише один день перебування у клініці, де тернополянин проходить лікування та реабілітацію, коштує понад 6 тисяч гривень. 

Довідка:

Кошти можна перерахувати на номер картки мами: 5168 7573 9714 9586 Кав'юк Ярослава Мирославівна.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (28)
  • Наталья Коренная
    Боже,зціли його!
  • Алла Батюк
    Боже спаси і сохрани
  • Iruna Holovatiuk
    Як можна звязатися з рідними???
  • Людмила Глівчук
    Господи оздоров
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:06 Пропозиції до «Алеї Зірок» можна подати через е-Тернопіль 11:40 У пожежі на Текстильній постраждав працівник підприємства 10:45 Житель Тернополя хотів орендувати квартиру, натомість втратив понад 8 тисяч гривень 10:12 Відбувається заміна представника Омбудсмана в Тернопільській області, — Карпенко Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:01 АН «ВІСОН» у Тернополі: коли нерухомість починається з довіри (новини компаній) 09:45 У Тернополі на фасаді правового ліцею №2 встановлять меморіальну таблицю Герою Андрію Буді 09:00 Підтвердили загибель Героя зі Збаража Віктора Зейбеля 08:00 Статус, виплати та психологічна підтримка: у «Дії» з'явився новий сервіс для військових та ветеранів 22:00 Кабінет географії з метеостанцією облаштували в школі Лановецької громади 21:25 Авіакатастрофа на Хмельниччині: загинув екіпаж українського бомбардувальника Су-24М 21:00 У Тернополі зустріли дітей, які приїхали на оздоровлення play_circle_filled photo_camera 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:16 Скандал у 22 школі триває: вчителі не згодні із владою та готові судитися 18:30 У Збаразькому замку провели лицарський захід пам'яті зниклого безвісти поліцейського Олександра Смолярова play_circle_filled photo_camera 18:00 У начальника Тернопільської ОВА новий радник — паралімпієць Тарас Радь 17:30 Зміни до статутів, тарифи на соцпослуги: сесію облради скликають на 24 червня 16:33 У Кременці відкрили Алею Надії 15:55 Дружба, Кутківці, Пронятин та Ведика Березовиця будуть з пониженим тиском води через промивку мереж 14:40 У Тернополі оштрафували водія вантажівки за те, що заклеїв номерний знак плівкою play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up