Таню Юрчик прооперують 31 січня. Моліться

Таню Юрчик прооперують 31 січня. Моліться

Першу операцію Тані Юрчик зроблять 31 січня у Мінській клініці. Дівчинці видалять одну з недіючих нирок. Другу нирку оперуватимуть тоді, коли знайдеться донор. Про це повідомила волонтер Лілія Мусіхіна. Вона закликає усіх підтримати Таню молитвою.

 

До Мінська Таня Юрчик разом з мамою виїхала ще більше тижня тому, за цей час вона пройшла всі потрібні аналізи та обстеження.

— Сподіваємось, що все буде добре, - каже Лілія Мусіхіна. – Головне, що вона вірить.

Нагадаємо, 15-річна Таня Юрчик родом із Прошової Тернопільського району. Проблеми із нирками в Тані виникли чотири роки тому. Дівчинці проводять гемодіаліз тричі на тиждень, інакше організм сам не може вивести токсини. Зробити операцію з пересадки нирки Тані погодилися медики з клініки у Мінську. Однак вартість операції 63 тисячі доларів – просто непідйомна сума для родини Тані Юрчик. Оголошення про збір коштів для дівчинки активно поширювали у соцмережах та ЗМІ, і багато небайдужих людей перерахували кошти на порятунок дівчинки, та зібраної суми все рівно було замало.

Із потрібних 63 тисяч доларів уже вдалося зібрати 53 тисячі. Та кошти на операцію дівчинки перед Новим роком виділила держава. Тож коли Таня одужає, залишок зібраної суми вона передасть іншій хворій дитині. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Dubelt Ruslan
    Нехай Господь допомагає
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Від зеленого зерна до ароматного напою: як у Тернополі працює виробництво свіжообсмаженої кави (Партнерський проєкт) 20:00 Спека набирає обертів: коли на Тернопільщині чекати грозових дощів 19:03 Порозкидали оздоблення та поламали квіти: хто вчинив наругу над могилою Героя, з’ясовує поліція 18:06 Тричі вдарив дверцятами авто по нозі: під час оповіщення травмували тернополянина Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Полуничне тирамісу — хіт літа 2026: готуємо ягідний шедевр за 15 хвилин 15:50 В аварії на Петриківському перехресті постраждав велосипедист 15:00 Тернополянин став жертвою псевдобанкіра та втратив 70 тисяч гривень 14:00 Де безпечно купатися на пляжах Тернопільщини play_circle_filled photo_camera 13:00 100 років виповнилося довгожительці з Тернополя 12:01 У Тернопільському районі згорів автомобіль 11:15 На Володимира Великого згорів закинутий дачний будиночок 10:30 Бабуся привезла дворічного онука до Тернополя і залишила в під’їзді будинку 09:33 Бійка в центрі Тернополя: лунав постріл 09:00 Він знав, що не повернеться... рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up