Терміново потрібні донори для батька і сина, які обгоріли після вибуху в будинку. Вони – в реанімації

Терміново потрібні донори для батька і сина, які обгоріли після вибуху в будинку. Вони – в реанімації
  • В сина Дмитра 50% опіків тіла, його батько обгорів на 80-90%. Чоловіків пробують вивести з шокового стану і вирішують питання про перевезення до Львова, бо травми вкрай складні.
  • Коли матеріал вже був на сайті, стало відомо, що потрібен ще один реанімобіль для транспортування одного з постраждалих до Львова. 
  • В помешканні, окрім батька з сином, були ще молодші дітки – 2 та 6 рочків. Вони, за попередніми даними, не постраждали. Старший брат та батько отримали такі серйозні травми, бо рятували молодших. 

 

У реанімації Лікарні швидкої допомоги рятують батька і сина, які постраждали внаслідок вибуху і пожежі у приватному будинку на вул. Самчука у Тернополі, які трапились сьогодні, 11 березня, близько опівдня.

  • Сталась біда... Мій син Діма і його батько Олег у реанімації у опіковому відділенні, - мати Дмитра пані Олена просить про допомогу. — Потрібні 10 донорів, група не має значення. Зголосіться, будь ласка! Підтримайте ще нас молитвою…

Дмитрові Мудрому 24 роки. Молодому чоловік щойно повернувся зі Львова — там останнім часом працював та намагався запустити власний бізнес. Коли повернувся до Тернополя — пішов до батька. Там і стався вибух, а за ним і пожежа. У Дмитра опік 50% тіла (батьки Дмитра розлучені. Але у тому шлюбі народились троє дітей. Ще двоє є у батька від другого шлюбу – прим. авт.)

54-річний Олег, батько Дмитра, постраждав найбільше – у нього 80-90% опіків тіла.  

  • Вони обоє в реанімації, їх зараз пробують вивести з шокового стану, до тіла поприлипав одяг, словом… - пані Олені важко говорити через сльози, щоо душать жінку. — Вони зараз під кисневими масками. Постає питання, де їх надалі лікуватимуть, бо стан вкрай тяжкий. Можливо, перевозитимуть до Львова. Вони дуже сильно обгоріли.

Деталей, що сталось у будинку, родичі не знають. Пані Олена каже, їй тільки відомо, про вибух. У будинку в той момент ще були двоє молодших діток Олега – 2 і 6 рочків. Малюки ніби не постраждали. Їхня мама в той час пішла у справах.

Батько і син до приїзду швидкої обливали один одного холодною водою. Медики сказали, що діяли чоловіки правильно. 

Чоловіки, каже пані Олена, обгоріли настільки не тому, що намагались загасити пожежу, а тому що рятували молодших та намагались винести їх надвір. 

Нагадаємо, 11 березня в 11 год. 52 хв. до рятувальників надійшло повідомлення про вибух та пожежу в приватному будинку на вул. Самчука у Тернополі. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області. До місця події рятувальники прибули в 11 год. 58 хв. та виявили, що горять речі домашнього вжитку на площі 5м.кв в приміщенні кухні. Пожежу ліквідували за 10 хвилин, о 12.09. Внаслідок пожежі термічні опіки отримали двоє: чоловік, господар будинку та його син. Потерпілі госпіталізовані до медичних закладів.

Чому стались вибух і пожежа, з’ясує слідство.

Коли матеріал вже був на сайті, стало відомо, що потрібен ще один реанімобіль для транспортування одного з постраждалих до Львова. Тому прохання також долучитись матеріально. Номер картки - у довідці. 

Довідка

Куди йти здавати кров?

Тернопільський обласний центр служби крові, м. Тернопіль, вул. Клінічна, 8.

Тел. 25-26-14. (Для Олега і Дмитра Мудрих)  

Картка ПриватБанку матері Дмитра:  4149 4393 1667 9731, (Олена Мудра).

Контактний телефон Олени: 067-945-22-55.

Читайте також У Тернополі стався вибух у житловому будинку. Опіки отримали двоє чоловіків 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (865)
  • Галина Корнійчук Бакалець
    +++++
  • Світлана Воднар
    +++++++++++++++
  • Люба Плис
    ++++++++++++++++++++
  • Люда Иваницкая
    Репост.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:03 Чотири школи в Тернополі отримають генератори 17:20 До 15° морозу вночі та до 1° тепла вдень прогнозують на Тернопільщині в найближчі дні 16:51 Водій, який наїхав на чоловіка, відбувся умовним терміном. Але травмований відсудив гроші у ТЦК 16:20 Долар та євро знову здорожчають Від читача 17:38 Грантова підтримка бізнесу від Служби зайнятості 15:52 «Оглушлива тиша» в обласному художньому музеї: 11 історій про полон і очікування photo_camera 15:20 Фарбувати, прибирати, ремонтувати: двомісячник благоустрою проведуть у Тернополі 14:45 У замкненій квартирі на Тарнавського виявили бездиханне тіло жінки 14:37 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 18 лютого) 14:10 Три гектари території Дністровського каньйону знову у держвласності — суд задовольнив позов 13:37 П'яний водій пропонував хабар поліцейським. Тепер може отримати ув'язнення 12:55 Кращі спортсмени з Тернополя із 1 березня отримуватимуть щомісячну стипендію 12:47 Укртелеком безкоштовно прискорив оптичний інтернет до 1 Гбіт/с (новини компаній) 12:18 П'яний службовець ТЦК у Бережанах врізався в дорожній знак та протаранив службове авто — поліція 12:04 Через аварію на Веселій змінили маршрут автобуса №21 10:45 Повідомлення від ООН: тернополянка втратила 30 тисяч після того, як перейшла за посиланням 10:10 Біатлоністи з Тернопільщини Підручний і Мандзин фінішували 16-ми в естафеті 09:35 Рейди та штрафи: на Тернопільщині карають рибалок, які порушують правила 09:00 Війна забрала життя Героїв Івана Чорного, Анатолія Процишина та Віктора Нарольського 08:00 Національний кешбек по-новому: за які продукти повернуть більше грошей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up