«Це не забаганка, а шанс вижити»: у Буцневі збирали на дрон для військових

«Це не забаганка, а шанс вижити»: у Буцневі збирали на дрон для військових
  • Цього разу волонтери організували благодійний ярмарок у селі Буцнів. Вони продавали різні смаколики та вироби ручної роботи, а зібрані кошти спрямують на дрон для захисників, які власною силою та життями борються за Перемогу України. 

  • Долучитися до збору коштів може кожен охочий – нижче залишаємо реквізити. 

Благодійний ярмарок провели біля церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії. Саме тут 28 та 29 червня відбувся відпуст до Чудотворної ікони Божої Матері.

Навколо доброї справи об’єдналися господині, майстрині та митці з усієї України, розповіла волонтерка Ольга Тимошенко. На столах волонтерів було чим пригоститися, а також що обрати – для себе, для дітей або на подарунок.

Відео дня

– Натуральні льодяники та зефір, смачні десерти, домашні пляцки – усе це передали небайдужі люди. Для діток підготували різноманітні іграшки. Представили і трофеї війни, які наші майстрині перетворили на справжні витвори мистецтва. Окрім того, можна було придбати прикраси для жінок та дітей, патріотичні брелоки та підвіски. Усі речі – ручної роботи, виготовлені з різних матеріалів: в’язані, з бісеру, з металу, – говорить пані Ольга.

Традиційно збирають кошти для 78-го окремого десантно-штурмового полку, який нині воює на Сумському напрямку. Цього разу є потреба у дроні – Mavic T3. Ольга Тимошенко наголошує: цей дрон – не просто техніка, а перевага, збережене життя.

– Нам конче потрібен Mavic 3T. Це не забаганка – це шанс залишитися живими, це можливість вчасно побачити ворога і не дати себе знищити. Ми щодня чуємо про втрати. Але поки хтось втрачає побратимів – хтось просто гортає стрічку. Будь ласка, не будьте осторонь. Допоможіть, хто скільки зможе. Хто не може – просто поширте, бо це теж внесок, – додає волонтерка. 

Хочете долучитися – залишайте пожертви за рахунками або на благодійну банку. 

Номер картки банки
5375 4112 1085 0272

Конверт ПриватБанк 
https://www.privat24.ua/send/g2323

Номер картки конверту
5168 7521 3592 0539

PayPal
[email protected] 

Пам'ята'те, що малих донатів не буває. 

Читайте також:

Життя ціною майже у $2 млн: родина з Кременця благає врятувати сина зі СМА

У День храмового празнику біля церкви Святого Петра в Тернополі організували ярмарок

У тернопільській школі №29 зібрали понад 60 тисяч гривень для ЗСУ

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Yuriy Koval
    Був мілйьон дрнів а тепер Зеленський заговорив про 8 иільйонів дронів на рік Україна може виробляти,і що типу не хватає фіннасування,так може меньше потрібно тратити на квіти,на сакури, на ремонт доріг,тротуарів,бруківки стадіонів,та всього іншого ???
  • Yuriy Koval
    Зеленський: Україна може виробляти до 8 мільйонів дронів щороку, але бракує фінансування

    АНАСТАСІЯ ПРОЦ — ВІВТОРОК, 24 ЧЕРВНЯ 2025, 16:24

    Україна має потенціал щорічно виробляти близько 8 мільйонів дронів різного типу, однак реалізація цього потенціалу стримується через нестачу фінансування.

    Джерело: президент Володимир Зеленський під час виступу на Форумі оборонних індустрій у Нідерландах

    Деталі: За словами президента, оборонний виробничий потенціал України вже перевищив 35 мільярдів євро і охоплює майже 1000 найменувань продукції – від артилерійських систем і бойових машин до безпілотників та керованих ракет. Водночас приблизно 40% цього потенціалу наразі не забезпечені належним фінансуванням.

    Пряма мова: "Потенціал нашої оборонної промисловості перейшов за 35 млрд євро, що включає 100 тисяч продуктів, від артилерії та традиційних бойових машин до просунутих дронів усіх типів і керованих ракет. Але 40% цього потенціалу не має належного фінансуванні. Це проблема. Наприклад, ми можемо виробляти близько 8 млн дронів різного типу на рік, але в нас є фінансування на значно меншу кількість".

    Деталі: Також глава держави зазначив, що Росія використовує не лише власні нафтові прибутки, а й ресурси таких режимів, як Іран та Північна Корея, а також залучає корупційні схеми в інших країнах для підтримки своєї військової машини.

    "Наша солідарність у єдності – це найкраща відповідь на російську бойову та військову мережу", – зазначив Зеленський.
  • Yuriy Koval
    То де ті мільйон дронів цього 2025 року ??? бо в 2023 році сказали що витратять 40 мільярдів грн та закуплять мільйон дронів,і не закупили ні дронів і гроші кудись пропали.цього року виділили 44 мільярда грн на дрони,тобто на 4 мільярда більше чим в 2023 році ,то де ті дрони ???

    Міноборони витратить понад 44 мільярди на FPV-дрони цього року

    ОЛЕКСІЙ АРТЕМЧУК — 20 ЛЮТОГО, 12:46

    Міністерство оборони України планує закупити FPV-дрони на понад 44 млрд грн у 2025 році.

    Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

    "Забезпечити технологічну перевагу над ворогом – це одна з ключових задач на 2025 рік. Якщо минулого року основний фінансовий ресурс був спрямований на закупівлю далекобійних deepstrike, то цього року понад 44 млрд грн сплановано на закупівлю FPV, включно з моделями на оптоволокні", – заявив директор Департаменту політики закупівель Міноборони Гліб Канєвський.

    На зустрічі з представниками спілки "Технологічні сили України" також обговорювали спрощення бюрократичних процедур і масштабування виробництва безпілотників. Одним із головних питань стало скорочення часу доставлення дронів від виробника до військових підрозділів.

    Також ішлося про розширення кола постачальників, що допоможе пришвидшити інтеграцію нових технологій у війська.

    Міноборони наголошує, що регулярний діалог із виробниками є ключовим для розвитку вітчизняних технологій та вдосконалення логістики.

keyboard_arrow_up