"У будь який момент пухирці на легенях можуть тріснути": 21-річній студентці із Тернопільщини потрібна допомога

"У будь який момент пухирці на легенях можуть тріснути": 21-річній студентці із Тернопільщини потрібна допомога

На 21-річну Наталію Закітнюк із села Великі Дедеркали Шумського району у найближчий тиждень чекає складна операція. У дівчини виявили деформацію грудної клітки третього ступеня та двосторонні легеневі були. Їй потрібна негайна допомога. 

Наталя Закітнюк зараз навчається на IV курсі  Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя на спеціальності "радіотехніка".

- Мені зараз не можна нічого робити вдома і навчання теж поки не можу відвідувати. Я тільки відлежуюсь, а вже 30-го мене чекає серйозна операція, - розповідає Наталя. - Раніше я часто хворіла пневмонією. В мене раз-два рази в рік запалення легенів. Після Нового року запалення пройшло, а сильні болі в грудях не минали. Я звернулась до лікаря. 

Наталя Закітнюк каже, що після обстеження їй діагнозували деформацію грудної клітини ІІІ-го ступеня. 

- В іншій лікарні мені сказали, що в мене двосторонні легеневі були. На їх видалення потрібно близько 3 тис. євро, - розповідає дівчина. - Найгірше, що в будь-який момент ці були, пухирці на легенях, можуть тріснути. Наприклад, коли підняла щось важке або просто не так повернулась. 

Вже до кінця січня дівчині мають зробити подвійну операцію для виправлення деформації грудної клітини та видалення легеневих булів у Києві. На жаль коштів у сім'ї для дороговартісної операції та реабілітації немає. Тому дівчина просить допомоги у всіх небайдужих.

Довідка: допомогти Наталі Закітнюк ви можете перерахувавши кошти на рахунок:

РайфайзенБанк: 4188 3701 3013 9564 Отримувач : Закітнюк Наталія Олександрівна

Телефон: +38 097 76 11 413 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Эрика Краузе
    Где документированные данные:, выписка с больницы, диагноз, все с мокрыми печатями, после получения денег от людей, квитанция об уплате за операцию.
  • Bohdan Romanushun
    Наталя тримайся ми з тобою!!!
  • Yuliia Zub
    Потрібні дані: прізвище ім'я по батькові одержувача грошей на картці! Дайте дані
    Bogdan Kurylo reply Yuliia Zub
    РайфайзенБанк: 4188 3701 3013 9564 Отримувач : Закітнюк Наталія Олександрівна Телефон: +38 097 76 11 413
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:48 Наші вдома: в Україну з російського полону повернули 205 Оборонців 10:23 Аварія біля Тернопільського ставу: рух ускладнений 10:10 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Ігорю Ніздропі 09:30 Кабмін затвердив виплати до Дня Незалежності: хто і скільки отримає Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Федуся, Андрія Яцківа та Михайла Юрківа 08:40 Кількість загиблих унаслідок атаки на Київ зросла до 24. Пошукову операцію завершили (оновлене) 22:00 У Сопільче пройде творчий вечір до Дня вишиванки 21:00 Тернопільська майстриня Світлана Заяць створює інструменти, вишиває і мріє, щоб через століття копіювали нас 20:00 «Мамо, мені тут добре, не плачте»: історія 26-річного захисника Богдана Ковальчука, який повернувся «На щиті» 19:03 Як покарали підлітка, який вбив 36-річного чоловіка на Тернопільщині 18:00 Паперовий ІПН в Україні більше не потрібен: чим замінили документ 17:30 Частина «Східного» залишиться без води 20 травня 16:50 На пляж «Циганка» шукають рятувальників 16:08 Майже втричі може зрости вартість води в Тернополі 16:00 Вихованець футболу Тернопільщини відзначився в матчі Прем’єр-ліги 15:30 У Тернополі відбудеться міський фестиваль «Вишиванка — код нації» 15:01 Шахрайство під виглядом «Безпечної доставки»: тернополянка втратила майже 34 тисячі гривень 14:30 У Тернополі до Дня міста хочуть провести триденний фестиваль 14:02 Зросла кількість жертв атаки у Києві (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up