У Максимка пухлина головного мозку. Рідні просять допомоги

У Максимка пухлина головного мозку. Рідні просять допомоги

Допомоги на лікування потребує 10-річний Максим Кусьмій з Тернополя. У хлопчика пухлина головного мозку.

Максим захворів у липні цього року.

- Зранку у нього з’явилася тошнота та блювота. Спершу нам лікарі казали, що це отруєння, потім – дискінезія жовчного міхура, - розповідає мама хлопчика Тетяна Кусьмій. - Потім в сина почало косити око. Ми звернулися в міську дитячу лікарню, звідки нас направили до невропатолога. Він сказав зробити МРТ, там і виявили страшну недугу – пухлину головного мозку. Ми одразу поїхали до Києва, а звідти до Ужгорода, де Максимка прооперували.

Та хвороба не відступає. Результати гістології показали, що пухлина злоякісна. Тому потрібне подальше лікування.

Хлопчик вже пройшов променеву терапію у Львові, 12 листопада має їхати на МРТ до Києва, а далі його чекає хіміотерапія у Львові. Лікування дороге. Тому батьки просять допомоги небайдужих. Точної суми не знають, але гроші їм потрібні постійно. Бо, окрім ліків, значні витрати йдуть на дорогу до Києва, Львова, оренду житла у столиці, проживання.

- Поїздом до Києва сина не повезеш, він погано ходить, - каже Тетяна Кусьмій. - Доводиться просити знайомих їхати автомобілем, бо власного не маємо. Одна поїздка обходиться нам у 2500 грн.

Після променевої терапії Максим почувається краще, проте у нього погіршився зір, довелося замовляти окуляри та ходити на вправи до окуліста. Також хлопчик не може сам ходити. Через недугу п’ятикласник був змушений перейти на індивідуальну форму навчання. Давайте разом допоможемо Максимкові побороти хворобу!

Довідка

Кошти на лікування Максима можна перерахувати на рахунок у Приват банку:

5168 7573 6074 8182  -  Кусьмій Михайло Миколайович (батько)

Телефон для довідок: 096-690-73-27 - Тетяна (мама)
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Оксана Єфіменко
    Допоможи Господи
  • Marija Chorna
    Люди, допоможіть, то син мого доброго знайомого. Дуже позитивна і весела дитина, ніколи б не подумала, що таке може статися. Ніхто від такого не застрахований, то і є найстрашніше.
    таня кусьмій reply Marija Chorna
    Щиро дякуємо за підтримку.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Юний тернопільський музикант здобув сім перемог у мистецьких конкурсах 21:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 17-18 січня 20:01 На день потрібно мінімум 20 тисяч, щоб заправити генератор. Як працює тернопільський бізнес, коли нема світла 19:20 Графік відключення світла в Тернополі та області на 16 січня (ОНОВЛЕНО) Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 19:00 Тернопіль у темряві та холоді: пункти незламності не працюють, влада радить писати запити 18:00 Офіційно представили нового голову Тернопільської ОВА 17:20 Відкрили виставку фотографій Василя Бурми з нагоди 90-літнього ювілею 16:38 ТРЦ, заправки, аптеки зможуть працювати цілодобово: уряд ухвалив нові правила комендантської години 16:12 Чи підуть до школи і садочків діти Тернополя та що робитимете влада із холоднечею у закладах 15:48 Суд призначив Юлії Тимошенко заставу у 33 мільйони 15:32 Нещасний випадок на Теребовлянщині: поліція з’ясовує обставини смерті 58-річного чоловіка 14:40 Жінка, яка залишила немовля на Київській, сама подзвонила в поліцію і повідомила, що знайшла дитину 14:11 44-у бригаду Тернопільських воїнів нагородили орденом Святої Великомучениці Варвари 14:02 «Добивай його!»: нові методи мобілізації від ТЦК на Тернопільщині. А що каже поліція? 13:30 Чужі кошти з банкомата: жінку з Борщівщини підозрюють в крадіжці 12:55 До 19° морозу та штормове попередження: прогноз погоди на Тернопільщині на 17-19 січня 12:15 Світла нема, вибір є: дистанційка, канікули чи очне. Все мають вирішити громади 11:50 Перелом руки отримав школяр в тернопільській маршрутці 11:20 Через тривалі відключення у Збаражі проблеми з водопостачанням
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up