"У мене відмовили нирки. Потрібні ліки, які дорого коштують": допоможіть 19-річному Ігорю з Шумська

"У мене відмовили нирки. Потрібні ліки, які дорого коштують": допоможіть 19-річному Ігорю з Шумська
  • Змалку Ігор Собчук хворіє спадковим нефритом (запалення нирок). Три роки тому у хлопця повністю відмовили нирки. 
  • Час хвороби - це не лише щоденний біль і тривале лікування, а й очікування можливості на пересадку нирок. За три роки нарешті ця процедура стала реальністю, але ... карантин. 
  • Допоможіть Ігорю зібрати кошти на лікування. Тричі на тиждень йому потрібно робити очищення крові. 

- Хворобу дігностували, коли мені було три роки. Але до свого 16-ліття я почувався добре. Нирки у почали відмовляти, коли мені виповнилось 16. Цілий рік я лікувався у  клініці “Охмадит” у Києві, місяць лежав у реанімації, - розповідає Ігор Собчук. - У 18 років мене відправили на гемодіаліз за місцем проживання. Найближче гемодіалізне відділення було у кременецькій райлікарні. Їздити туди треба три рази на тиждень.Прямого автобуса з мого села до Кременця немає. Доводиться їхати через Шумськ. Це близько 50 кілометрів в одну сторону.

Зараз Ігор проходить гемодіаліз - штучне очищення крові тричі на тиждень у тернопільській клініці, щоб не доводилось щодня їздити, хлопець переїхав у Тернопіль. 

Після кожної процедури важко дихати

- Після гемодіалізу почуваюсь погано - тиск, важко дихати. Тільки трохи стане легше, знову треба їхати на цю процедуру, - каже хлопець. 

Окрім гемодіалізу, Ігорю потрібні ліки, які коштують дорого. За три роки посиленої боротьби з хворобою сім'я Ігоря витратила всі заощадження.  Але Ігор не може здатись. Йому потрібна допомога небайдужих.

- На тиждень мені потрібно лише на уколи до шести тисяч гривень, - говорить Ігор. - Також я приймаю багато дорогих таблеток. Якщо є люди, які можуть мене підтримати фінансово, я буду дуже вдячний.

Операцію мають провести за кордоном

Нині в Україні практично не проводять операцій з трансплантації органів, тому Ігор звернувся до допомогою у білоруську клініку. В Міністерстві охорони здоров’я України є програма лікування важкохворих за кордоном. Два роки тому держава виділила кошти на операцію, але донора знайти не так легко.

- За весь час кожних три місяці я долав майже тисячу кілометрів в Мінськ, щоб поновити чергу на донора, - каже хлопець. - Мені сказали, що донора потрібно чекати близько 14 місяців. Вони вже минули, поки інформації немає. Але я думаю, в мене був шанс. Зараз я просто не можу поїхати в Білорусь, щоб поновити документи на пересадку. Сподіваюсь, коли обмеження знімуть я зможу це зробити. 

Не будьте байдужими до чужої біди. Важлива кожна гривня. 

Довідка

Довідка Кошти на лікування Ігоря Собчука можна перерахувати на картку у

Приватбанку:  4149499115367490 ( Собчук Ігор Ігорович).

Телефон для довідок: 097-749-97-67.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (115)
  • Mariya Slobodyan
    +++++++
  • Галина Каришин
    +++
  • Olia Dziubak
    +++++++++
  • Галинка Гапій
    +++
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Готуємось до Нового року: рецепти смачних тортів на свято 20:37 Графік відключення світла в Тернополі та області на 31 грудня. В новорічну ніч дехто буде без електрики 20:03 Скандали і кримінал, фігурантами яких були ТОП-чиновники, депутати і посадовці 19:00 На ремонт Грушевського передбачили ще 1,6 мільйона гривень, хоча вже витратили майже 10 Від читача 16:51 Встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю на 2026 рік 18:07 Юна тернопільська піаністка Поліна Галушка отримала нагороду на фестивалі «Різдвяний Львів» 17:20 На реконструкцію парку у Вишнівці хочуть витратити майже 100 мільйонів. Що робитимуть? 16:55 На Новий рік у Тернополі буде менше громадського транспорту 16:10 Центральна виборча комісія створює систему для Всеукраїнського референдуму 15:35 25-річний захисник Віталій Гарап’як повертається додому «На щиті» 15:01 «Не дозволю назвати Юрія вбивцею»: апеляція виправдала родича у справі вбивства Качоровських 14:45 Інтернет-провайдер «Колумбус» утретє став кращим роботодавцем у конкурсі «Народний бренд» та підтримав бригаду «Азов» (новини компаній) 14:30 Ганна Рапіта з Чортківщини відзначила 90-річчя 13:58 Не встигли відкрити, як закрили. Чому депутати обласної ради проігнорували сесію 13:15 Школярі у Підгаєцькій громалі наколядували понад 40 тисяч для ЗСУ 12:55 АН ВІСОН відкриває філію у Кременці: професійні послуги тепер ще ближче до вас (новини компаній) 12:35 Державному реєстратору з Шумська загрожує суд 12:03 Перший Новий рік після полону: онучка, родина і жива сосна, що пахне дитинством 11:30 На Лукіяновича горів генератор, вогонь пошкодив будівлю 10:56 «Безпечна доставка» обернулась втратою грошей з карти для тернополянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up