У Тернополі планують купити автомобіль, який розвозитиме їжу самотнім людям

У Тернополі планують купити автомобіль, який розвозитиме їжу самотнім людям
  • У Тернополі відбувся благодійний вечір-аукціон на підтримку проекту “Pro_милосердя”.

  • Організатори планують придбати автомобіль, який буде розвозити їжу самотнім літнім людям, а також зможе перевозити людей на інвалідних візках.

​​​Аукціон відбувся з ініціативи благодійного фонду «Карітас Тернопіль» та «Лідерського Волонтерського Руху» у Garden Hall у четвер, 30 травня. Квитки на благодійний вечір коштували 200 гривень. Також відбувся аукціон з понад 20-ма лотами. Це картини тернопільських художників, сертифікати від місцевих ресторанів та клінік, а головний лот – обід з Василем Вірастюком.

- Ця акція спрямована на допомогу людям, які, на жаль, не можуть отримати належної підтримки, – розповідає організатор благодійного вечора Оксана Микуляк. – Ми сподіваємось якнайшвидше реалізувати цей проект.

Окрім аукціону, гостей благодійного вечора розважав гурт «Фіра» та для присутніх організували фуршет.

- Для реалізації проекту нам необхідно 300 тисяч гривень, – розповідає координатор проектів громадської організації "Файне.UA" Юрій Кулик. – У цю суму входить вартість автомобіля, який ми замовимо за кордоном, а також його розмитнення. До проведення аукціону ми вже змогли зібрати майже половину суми. Схожа акція нещодавно проходила і в Вінниці.   

Гості заходу могли пожертвувати кошти в спеціальні скриньки. Багато людей прийшли цілими сім’ями, щоб підтримати благодійний проект.

- У нас, на жаль, такі аукціони є великою рідкістю, –  каже гість заходу пан Олег, – Я дуже сподіваюся, що реалізувати цей проект вдасться швидко і такі заходи будуть проводити часто.  

Благодійники планують продовжити проект «Pro_милосердя». Так, у Тернополі силами волонтерів та небайдужих людей вже працює «соціальне таксі» для людей з особливими потребами.

Автор: Вадим Єпур

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Тернопіль у День міста: 10 фото зі святкування photo_camera 19:00 «Дзвони Лемківщини» об’єднали Україну та світ: на Тернопільщині відбувся ювілейний фестиваль photo_camera 18:00 Сучасні верстати, нові навички та співпраця з бізнесом: як два коледжі Тернопільщини використають понад 15 млн грн субвенції 17:00 Підозріла операція: псевдобанкіри виманили у жінки зі Збаража майже 69 тисяч гривень Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 16:07 «Борщу багато не буває»: у Тернополі учасники «МастерШеф» готували для містян play_circle_filled photo_camera 15:10 Маленького їжачка винесли з вогню рятувальники: напоїли водою та врятували життя 14:34 У Тернополі на «Алеї Зірок» відкрили нові відзнаки на честь двох військових бригад play_circle_filled photo_camera 14:03 Кров, що рятує життя: тернопільські нацгвардійці стали донорами крові 13:00 Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернополя: рідні Героїв отримали почесні відзнаки photo_camera 12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up