В Тернополі небайдужі організували безкорисну допомогу для одиноких людей. Як стати волонтером?

В Тернополі небайдужі організували безкорисну допомогу для одиноких людей. Як стати волонтером?

Чоловіки з християнського реабілітаційного центру «Спасіння» впевнені, що люди повинні робити добро завжди та безкорисливо. Саме тому вони організували своєрідну волонтерську допомогу одиноким та немічним людям з доставки їм необхідних ліків та продуктів.

Про це розповів адміністратор реабілітаційного центру Олег Коган.

─ Нещодавно до мене підійшов мій товариш Мирослав Сидір та запропонував дуже хорошу ідею. Він пояснив, що зараз настав такий час, коли вдома залишилося багато людей слабких та хворих, тих, які після операції, людей з інвалідністю, пенсіонерів, які просто фізично не можуть зараз сходити в магазин.  Тому ми вирішили допомогти таким людям,  ─ говорить пан Олег. ─ Тому, якщо у вас немає рідних, близьких друзів, немає тих, хто може банально допомогти вам, сходивши в магазин чи аптеку, ми готові допомогти. Готові зайнятися такою волонтерською діяльністю та бути безкоштовними посильними для вас.

Також Олег Коган зазначив, що поки райони, в яких будуть допомагати людям, що того потребують є БАМ, Дружба, Центр, Східний та смт. Великі Бірки.

Якщо ви бажаєте допомогти та стати волонтером, або ж самі потребуєте допомоги, телефонуйте за номером:

098 82 76 264 – координатор Мирослав Сидір.

«Люди дзвонять і хочуть залучитися до допомоги»

 ─ Дана ідея виникла нещодавно, а саме два дні назад і тоді ж була реалізована. Ми готові безкорисно допомогти людям. Наразі волонтерами вже є приблизно 15 чоловік, ─ говорить координатор Мирослав Сидір. ─ Коли люди будуть дзвонити до мене на відповідний номер, я буду кидати адресу волонтерам і той з них, хто живе ближче буде іти на допомогу до відповідної людини.

Також пан Мирослав розповів, що їх ціллю є залучення більшої кількості людей, аби вони могли допомогти тим хто цього потребує у всьому Тернополі, а не в окремих його районах.

─ З проханням допомогти люди поки не телефонували, проте дзвонять тернополяни, які хочуть самі допомагати, ─ говорить Мирослав.

Координатор пояснив, що спілкувався зі своїм знайомим про те, щоби звернутися в міськраду і повідомити, що вони хочуть допомагати людям і можливо зі сторони влади була би підтримка. Але йому пояснили, що на даний час є досить багато псевдо волонтерів, які демонструють людям, яким допомагають, посвідчення, а потім їх же обманюють.

Пан Мирослав розповів, що вони готові навіть самі, в невеликій кількості, купити продукти чи ліки, принести їх людині, продемонструвати чек і щоби вона тільки тоді віддала гроші за відповідні покупки.

─ Якщо у нас все вийде, було би чудово, аби подібна діяльність і надалі продовжувалася вже після карантину. Ми з оптимізмом беремося за цю справу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:02 Аварія біля Микулинецького кладовища. Є травмований 15:45 Шахраї виманили понад 103 тисячі гривень у жінки з Кременеччини 15:15 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть 14:37 У крові водія 3,2 проміле алкоголю: ВАЗ зіткнувся з Mercedes на Коновальця Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 14:03 На Кременеччині полум'я охопило житловий будинок 13:20 Пасхальна кантата: у Тернополі відбудеться благодійна вистава на підтримку захисників 12:40 Землю зниклого безвісти військового переписали на іншу особу: на Тернопільщині судитимуть реєстраторку 12:10 На Кременеччині п'яний водій в'їхав у паркан кладовища і пошкодив могили 11:30 У Тернополі неповнолітня дівчина у Тернополі потрапила під потяг 11:03 Тернопіль — «без доріг», яма на ямі. Коли й де ремонтуватимуть 10:25 На Чортківщині чоловік запропонував поліцейським 500 євро, щоб «відкупити» товариша від мобілізації 09:40 Уночі ворог бив по Україні: у Дніпрі пошкоджені будинки, є постраждалі 09:15 Аварія на Микулинецькій. Утворився затор 09:00 Понад півтора року вважали зниклим безвісти: у Бережанах прощаються із загиблим Володимиром Процем 08:00 У містах Тернопільщини зросли обсяги будівництва житла 22:00 Дружина загиблого Героя відкрила власну справу у Тернополі photo_camera 21:00 Сотні вірян взяли участь у Хресній дорозі в Бережанах photo_camera 20:00 Між приватними будинками на Бродівській хочуть звести дев’ятиповерхівку: мешканці обурені 19:00 Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для військовослужбовців за «Контрактом 18–24»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up