Маленькій Вікторії потрібна операція в Ізраїлі. Допоможіть зібрати кошти

Маленькій Вікторії потрібна операція в  Ізраїлі. Допоможіть зібрати кошти
Вікторія Павлік (в центрі) разом зі своїми братчиком і сестричкою. Діти - трійнята

У сім’ї Павліків велике горе. Восьмирічна Вікторія Павлік з Волинської області бореться одразу з декількома хворобами.  Мама дівчинки в розпачі, вона звертається до тернополян з проханням допомогти вилікувати дитину. 

Дівчинка – одна з трійнят, що народилися у Павліків. І у 2015 році Вікторії поставили страшний діагноз – гідроцефалія, порятунку від якої вітчизняна медицина не знає. Тому сім’я шукала іноземну клініку і небайдужих людей, які б урятувати життя 8-річної Вікторії.

Мама дівчинки не працює,бо мусить доглядати за дітьми. А хвора Вікторія навіть не ходить, бо має ще одне захворювання – ДЦП і часто у неї трапляються епілептичні напади. Тато намагається хоч якось фінансово забезпечити сім’ю.

- У нас дві дівчинки і один хлопчик, - розповідає Леся Павлік. – Вікторія дуже гарна дівчинка, навіть не скажеш, що вона має ДЦП. Коли народилася трійня, вона була така гарна, найповніша серед діток. Ніколи би не подумали, що таке з нею станеться. Важко їй дуже, вона не ходить, часто і епілептичні судоми трапляються. Цей страшний діагноз в народі називають водянка головного мозку. Такого в Україні не лікують, тому ми їдемо на обстеження до Ізраїлю, а там потрібні шалені гроші.

Дівчинка на індивідуальному навчанні, до неї приходить вчителька. Вікторії важко бути уважною, вона впізнає букви, але складати слова дівчинці важко.

Вся родина вірить і надіється на одужання маленької Вікторії та просить допомоги у небайдужих.

Довідка:

Реквізити для допомоги: ПриватБанк, МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570, номер рахунку 29244825509100. Призначення платежу: поповнення картки за номером 5168 7427 1002 1423 (Павлік Леся). 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Тернопільська «Нива» на виїзді вирвала перемогу в «Інгульця» play_circle_filled 15:30 В аварії неподалік Тернополя постраждав 12-річний велосипедист 15:03 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина 12:15 49-річну тернополянку засуджено за організацію незаконного переправлення через кордон 12:00 На святкуваннях Дня міста у Тернополі загубилося чотири дитини 11:30 За вихідні на Тернопільщині патрульні виявили вісім нетверезих водіїв 11:00 «Залишив по собі добру пам’ять і велику справу»: помер очільник «Компанії ЛАН» Мирослав Лобоцький 10:30 Театр моди Галицького коледжу презентував нову колекцію на Дні міста photo_camera 09:50 На Тернопільщині зварили рекордний бограч play_circle_filled 09:30 У Тернополі відкрили дитсадок №1 після капітального оновлення та утеплення photo_camera 09:00 Вісім полеглих захисників стали почесними громадянами Тернопільщини photo_camera 08:00 «Пакунок школяра» 2026: хто отримає 5000 гривень і як оформити виплату 21:00 Яким був проспект Бандери 60 років тому: дивіться фото 20:00 Спорт як шлях до повернення: Тернопільський обласний ветеранський простір допомагає ветеранам відновити активне життя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up