Зі світу по нитці: на «Соціальне таксі» вдалося зібрати кошти

Зі світу по нитці: на «Соціальне таксі» вдалося зібрати кошти

Збір коштів на проект «Соціальне таксі» завершився у Тернополі. Організаторам проекту вдалося зібрати близько 470 тисяч гривень. І цієї суми має бути достатньо на придбання автобуса, який безкоштовно возитиме людей з особливими потребами.

Нагадаємо, збір коштів на «Соціальне таксі» у Тернополі стартував у вересні минулого року. За цей час силами небайдужих людей потрібну суму практично зібрали.

- До збору коштів долучалися прості люди, які дізналися про наш проект, - розповідає організатор проекту Сергій Кічула.   - Перераховували  по 100, 200, 500 грн. Як то кажуть, зі світу по нитці.  Ми не залучали великих комерційний структур, політиків, меценатів.

Вже в лютому організатори проекту займуться придбанням авто у Німеччині. Машина не нова, тому можливо доведеться її трохи підремонтувати. Адже нове авто  коштує близько 40 тис євро.

Автобус також спеціально обладнають для перевезення людей на візках. Передадуть машину на баланс благодійного фонду «Карітас».

За даними організаторів проекту «Соціальне таксі», у Тернополі є більше 700 людей з особливими потребами, яким потрібно допомоги в пересуванні.  Ці люди змушені сидіти вдома в "чотирьох стінах", оскільки для них вийти з дому є справжнім випробуванням, не кажучи вже про пересування містом.

- Проект «Соціальне таксі» вже діє у Хмельницокому, - каже Сергій Кічула. -Там є три машини, а людей з інвалідністю стільки ж як в Тернополі. Тепер вони мають можливість відвідувати різні майстер-класи, починають змінювати себе, набувають нових професій, збираються у групи, спілки. Їхнє життя змінилося кардинально.  В Хмельницькому теж починали з одного авомобіля, а зараз є три і їх замало. Ми хочемо показати, що люди з особливими потребами можуть принести велику користь суспільсьтву та місту. Наразі хочемо придбати одне авто і почати працювати. Сподіваємось, знайдуться люди, які захочуть продовжити наш проект.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:04 «Синочку, вір у себе, як я вірю в тебе». Після двох років полону повернувся Андрій Кузьмич 18:00 Військові тепер можуть отримати знижки на ліки: як скористатись 17:25 Школярі «Простору 28» показали як створювати захищені тести, як функціонує SMART-місто та як виростити мікрозелень 16:52 Краса на 600 тисяч гривень: на кордоні затримали чоловіка з Тернопільщини за нелегальну косметику Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 16:15 Новий потяг «Сакура» курсуватиме через Тернопіль. Оновили за підтримки залізничників з Японії 15:43 Школи мають оновити правила доступу: заборонили вхід з тваринами і встановили порядок візитів батьків 15:05 Після дзвінка з картки тернополянки зникли майже 200 тисяч гривень 14:47 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 29 квітня) 14:30 В Україні затвердили нові платіжки за газ. Що зміниться для споживачів 13:50 Світлої вічності, Учителю! В бою за Україну віддав життя педагог з Кременця Юрій Тимошенко 13:15 Неподалік Тернополя водій Audi врізався у відбійник 12:45 Поліція вивчає можливу бездіяльність дорослих після конфлікту між школярками у Тернополі 11:30 Справу тернопільського ресторатора, якого підозрюють в зберіганні наркотиків, передали до суду 11:00 Поїхали кататися і не повернулися: на Тернопільщині вночі розшукували двох дітей 10:40 Школярці, яка завдала важких поранень своїй однокласниці, повідомили про підозру 10:05 У Чортківську колонію намагалися передати ймовірні наркотики в рулоні туалетного паперу 09:35 Окупанти вдарили по лікарні, автобусах та будинках: подробиці нічної атаки 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Іван Саврака, Андрій Маринюк та Ярослав Стецяк 08:00 Рада проголосувала за новий Цивільний кодекс: чому він викликав критику в суспільстві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up